Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Most tényleg rájöttem, hogyan...

Most tényleg rájöttem, hogyan lehet leprogramozni a mesterséges intelligenciát segít valaki megvalósítani?

Figyelt kérdés
az emberi gondolkodás egyszerűbb mint gondoltam. még most sem hisz nekem senki?
2014. máj. 27. 17:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Akkor oszd meg az infót. Vagy zsákbamacskát árulsz? :)
2014. máj. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Csak VB ne legyen benne.
2014. máj. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
és berakják a humor-ba:D ez de vicces...
2014. máj. 27. 18:17
 4/15 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs olyan kategória, hogy "Még csak nem is vicces."
2014. máj. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
nincs ien de hiszem hogy 1 robot érezhet
2014. máj. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo, a problema nem ott van, hogy "az emberi gondolkodas" henem maga a gondolkodas, mint dolog leprogramozasa a nehezseg.

Hogy a rengeteg ingerbol, es adatbol kivalassza azt, ami fontos, es azokra koncentraljon, azokkal dolgozzon. Ugy, hogy kozben a tobbi is ott marad, "tudatalatti" szinten.

2014. máj. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
nemár most azok válaszolnak akik humor kérdéseket akartak nézni...
2014. máj. 28. 00:31
 8/15 anonim ***** válasza:

#1 voltam, és nem veszem viccnek. Nem kizárt, hogy valaki találjon egy nagyon egyszerű megoldást, sok találmány született már így.

De az is tény, hogy a megvalósítás a jelenlegi PC-k architektúrájával és teljesítményével nem egyszerű. Ezért írtam, hogy oszd meg az alapelvet, és véleményezzük, ne árulj zsákbamacskát. Ráadásul azt írtad, hogy "Most tényleg", vagyis volt már pár melléfogásod, szóval ne haragudj, ha fenntartásokkal kezeljük. :)


Győzz meg itt, hogy megoldottad, nem privátba. Legalább annyit, hogy pl. milyen elven oldottad meg a valós környezet leképzését és feldolgozását.

2014. máj. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

pontosan erre alapozom énis azt hogy lehetséges mert rengeteg találmánynak ez volt a kulcsa miért ne lehetne elérni ugyanazt a hatást mint amit az agy csinál egy normál számítógéppel? nem kell az összes képen végigmenni egy többbbilliós for ciklussal hogy találjon valamit.meg ez lehetetlen alapból

egyébként megosztanám én szívesen az ötletemet ha lenne elfogadható de még "gondolkoznom" kell... néha kipattan ugyanaz a dolog a fejembõl egyszer egy papírra gyorsan elketdtem írni a dolgokat lehet hogy ma abból meg próbálom fejteni...

2014. máj. 28. 10:45
 10/15 anonim ***** válasza:
Engem esetleg maganban is erdekel amugy a dolog, bar nem hiszem hogy mukodik, de...
2014. máj. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!