Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan bosszuljam meg?

Hogyan bosszuljam meg?

Figyelt kérdés
nyáron megyunk táborba vonattal, és tavaly megszivattak, olyan rosszul lettem, majdnem maradnom kellet, mit adjak neki, v mit csináljak h átéljen hasonlót, de ink. otthon s maradjon, nem akarok neki nagy kárt de tavaly tönkre tette a táborom, kölcsön kenyér viszajár

2014. jún. 1. 08:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy éve azon agyalsz, hogy miként állj bosszút? Már rég ki kellett volna találnod.
2014. jún. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
sz.pd le mindenki előtt, tuti nem akar majd menni kirándulásra
2014. jún. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
mostanába jutott eszembe felidézve a tavalyiakat, nem vagyk azért egy megszállot őrült
2014. jún. 1. 08:16
 4/9 anonim ***** válasza:
Mit csináltak veled ? Mert nekem nagyon nem akar le esni lehet egy embert rosszúl létre hozzni !
2014. jún. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Terv a következő: meghívod teázni a belvárosba, amit el is fogad. Ezt a tábort megelőző napon teszed. A teájába nagy mennyiségű hashajtót és egy kevés ginát teszel. Amint bekábul otthagyod a helyszínen. Nem fog rá emlékezni a gina miatt. Másnap reggel úgyintézed, hogy levágott lófej mellett ébredjen. Az ajtajuk elé halakat teszel, majd kimész a vasútállomásra. Onnan felhívod érdeklődve a szüleit, és bemártod rendesen (drogozik, stb..).


ui.: próbáltam annyira komolyan venni a választ, amennyire komoly a kérdésed :)

2014. jún. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az utolsó ötlete jó, de használj inkább polónium 210 izotópot.
2014. jún. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

nem kéne ilyen durva, még csak gimisek vagyunk..

a hashajtó jó csak másba kéne rakni

2014. jún. 4. 13:59
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
Este amikor alszik odalopózol a háza elé és odasz@r$z egy jó nagyot és kinyomtatsz egy papírt amire azt irod szeretettel anonymus és rárakod a kupac føsr@ a biztos hatásért hashajtót is szedhetnél.Ha kicsit durváb akarsz lenni veszel egy maszkot belesz@r$z egy dobozba szépen behajtod becellukszozod és kinyomtatsz egy papirt amire az van irva szeretettel apa,anyu vagy rokonok...stb beteszed a ház elé elfutsz és ezt mind felteszed youtube ra de azt azér videózd le namikor beleføsøl tökéletes terv
2014. aug. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És szerintem amit veled müvelt ez kicsit sem durva.A dobozosat választanám az biztonságosabb és jobb is. 22:30 körül ajánlanám
2014. aug. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!