Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hol lehet hasonló idézeteket...

Hol lehet hasonló idézeteket találni? /lent/

Figyelt kérdés

"Mialatt te próbálod virágokkal megszerezni magadnak és randira hívni, hogy jó benyomást tegyél rá, addig közben mindig van valaki, aki csak ad neki egy szem rágót majd megd*gja."


"Van valami nagyon b*zis abban, amikor két férfi elkezdi sz*pni egymást."


"Furák az emberek. Úgy néztek rám ma az áruház előtt mint ha őrült lennék. Pedig csak m*szturbáltam..."


"Tegnap le menteünk a bárba a barátnőmmel, de a csapos azt mondta rám, hogy p*dofil vagyok, csak azért, mert én 30 vagyok, a barátnőm pedig 21. Hát mit ne mondjak, teljesen tönkretette a 8. évfordulónkat..."


"A barátnőm szeret a városban lógni velem...

Tudja, hogy nem ütném meg nyilvános helyen."


"Az érzés, mikor meglátod a haverod ikertestvérét egy animalp*rnóban...

Az érzés2, mikor rádöbbensz hogy a haverodnak nincs is ikertestvére..."


"A nőknek már mindenhol piercingjük van, tetováltatják magukat, feltöltetik a szájukat, leszívatják a zsírt innen-onnan, császármetszéssel szülnek inkább, felvarratják a ráncaikat, szilikont rakatnak a mellükbe, epilálják magukat... de seggbe bas*ni nem lehet őket, mert az FÁÁÁÁÁJ!!!"


"Szóval azért b*ziztok le, mert ki*ertem a haveromnak???? El volt törve a keze, mégis mit kellett volna tennem?!"


2014. jún. 3. 13:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom,de ezek ku**a jók!!
2014. jún. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!