Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogy írják angolul a következő...

Hunagyas kérdése:

Hogy írják angolul a következőt? : A jó kislány már 8 kor ágyban van. Hogy tízre hazaérjen.

Figyelt kérdés

2014. jún. 8. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
The good smallgirl already eight bed is How to ten get home
2014. jún. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Gratulálok utolsó, nagyon jól tudod használni a Google Fordítót, ügyes vagy. -.-


The good girl's in bed at 8 PM to get home at 10 PM.

2014. jún. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
először is, nem utolsó hanem első, valamint nem googlefordító ha nem a perfekt angol tudásom ami a fejemből jött (első voltam)
2014. jún. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
továbbá abból is kiderül hogy nem googlefordító hogy ha abba írod akkor hibásan hozza ki, de én hibátlanul írtam le, szerintem te használsz googlefordítót mivel jobban hasonlít a te megfejtésed a googlefordítóéhoz és köztudott hogy a googlefordító hibásan fordít szóval az én megfejtésem a jó
2014. jún. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2-es okos akartál lenni, de nem sikerült :)
2014. jún. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

(Nem második vagyok, ezt itt szögezzük le)

Első válaszoló teljesen igaza van a másodiknak. Ha egy picit is tudnál angolul tudnád, hogy ez nem egy hibás mondat amit te írtál, hanem szörnyű. Ha ennyi angoltudás sem szorult beléd akár iskolában, akár az életben inkább ne is próbálkozz. Az, hogy ennyi tudással képes vagy válaszolni az szánalmas, már megbocsáss. És én most nem a második válaszolót védem, csak mondom hogy te még rosszabb vagy.

Amúgy a mondat helyesen így hangzik:

The good girl's in bed at 8, to get home at 10.

2014. jún. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én később érkeztem ehhez a kérdéshez, egyből humor-kategóriában volt? Csak mert hogy teljesen komolyan vettétek:D Na, várjatok, most még ide kéne, hogy írjak a végére valami frappánsat; amit a Frappáns Válaszok Nagymestere mondott a viccben a bohócnak, az most ide nem lesz jó... Lássuk csak, gőzöm sincs, passzolnám, avagy kérném a közönség segítségét:Đ (The good little girl is already in bed at 8 to arrive home for/to -itt nemtom biztosra, melyik kell, de nekem forral vizet forral nekem így valahogy jobban jön:D, tehát akkor - 10/ten/ ten o'clock. Nekem ez így jön:D:D:D:D)
2014. jún. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi a pics@? D:
2014. jún. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!