Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A szomszédom meg akarja enni...

A szomszédom meg akarja enni a papucsomat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azzal riogat a szomszédom, hogy lassú tűzön megsüti a papucsomat, majd el is fogyasztaná, mert szerinte nagyon ínycsiklandozónak tűnik. Nagyon szeretem a papucsomat, viszont van egy cipőm ami már nem kell, azt szívesen odaadnám neki. Vajon elfogadná azt is? Lehet, hogy nem annyira finom mint a papucs, viszont nagyobb, több benne a tápanyag és kell neki a szénhidrát, mert sokat szeret enni a dagadt disznója. Hogy vegyem rá, hogy inkább a cipőt válassza?

2014. jún. 9. 01:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi van nem tudsz aludni?
2014. jún. 9. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A szomszédod verd agyon a papuccsal, a cipőt meg add nekem!
2014. jún. 9. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hívd át a házadba,és mutasd meg a cipőt és a papucsot. Majd kérdezed meg hogy itt eszi-e meg vagy becsomagoljad?(ha már kövér) :D
2014. jún. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Edd meg az övét.
2014. jún. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha a szomszéd megeszi a papucsodat, te edd meg a szomszédodat!!!
2014. jún. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem anális szex hiánya van minél hamarabb elégitsd ki mert tipikus szomszéd probléma.Velem is elöfordult!
2014. jún. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Rebi2112 válasza:
Eteted rendesen a szomszédodat? Lehet, hogy csak nagyon éhes. Adj neki tápot. Nem fogja megenni a papucsod ha jòllakott.
2014. júl. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Add neki oda,ha ennyire éhes..aztán mondd neki,hogy: Jó kutya..Legközelebb meg ne papucsot vegyél,hanem valami rágós játékot vagy nem tudom.Valami olyat amivel a kutyák jól elvannak...;)
2014. aug. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a cipőre tegyél finom, ínycsiklandozó illatú szószokat, a papucsodat pedig fújd be valamilyen rossz szagú (mondjuk csótányirtó) spray-vel. Így talán sikerül elvenned az étvágyát a papucsodtól. Remélem, segítettem :-).
2014. aug. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. nov. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!