Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Nagyon szeretem az állatokat,...

Nagyon szeretem az állatokat, a velük való foglalatosságot. Szeretnék sintér lenni. Melyik egyetemen van ilyen szak?

Figyelt kérdés
2014. jún. 25. 09:03
 1/6 anonim válasza:
53%
Ha szereted az állatokat akkor inkább állatkerti állatgondozo legyèl. Sintèrkènt menekülnènek előled az állatok gondolom ezt nem akarod. Edenkert.hu n keress ra h gyepmester.
2014. jún. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
53%
2014. jún. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A SOTE szokott indítani négyféléves sintér/állatkísérleti laborasszisztens szakot. Feltétel: érettségi, megfelelő pszichológiai állapot, forgácsoló- és darabolószerszámok felhasználói szintű ismerete. Előnyt jelent alapszintű logika rendszeres használata, például ha meg tudod mondani, hogy egy kérdés melyik kategóriában szerepel és milyen válaszokat várnak rá. Ha a szak betelt, jelentkezhetsz hentes-mészáros képzésre is. Mint ismeretes, ők is állatbarátok, csak rossz a megközelítési módjuk.


Ja és gyengébbek kedvéért: ;)

2014. jún. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Sintérítőn.
2014. jún. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na, a logikával semmi baj nincs énnekem. Az ügye a szállítás. Én meg pont szállítanék.
2014. jún. 25. 14:09
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor várható, hogy a filantróp ember hóhér lesz, a botanikus meg felcsap gyomirtónak?

A szakácsnak különben tényleg nem árt, ha ért a gyomormosáshoz és most már értem, hogy Dachauban miért volt annyi muskátli, meg az is világos, hogy az alkoholista nyilván utálja a piát, hiszen ott pusztítja, ahol éri.

A zsarut azért fizetik, hogy balhét csináljon és azon őrködik, nehogy valahol rend legyen, de mi van a tengerésszel, azt mégsem hívhatod szárazföldi butaságnak?

2014. jún. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!