Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Csak én nem értem a feladatot?

Csak én nem értem a feladatot?

Figyelt kérdés
Nos szóval a feladat lényege az, hogy a Pí-t négyzetgyökre kell emeleni de konzekvenciális párhuzamot kell vonni a tizedestört és a reciproka között, ezután egy biokémiai egyenletmegoldó képlettel kell másodfokú egyenletté átalakítani de emellett metafizikai feladatokat is kell végrehajtani bionukleáris témákban! :\

2014. jún. 30. 01:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Én Értem,ez nagyonkönnyű feladat,csak nemtudom ki se mondani ezeket a konzekvenciás fogalmakat:)
2014. jún. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
biometriában jártas vagy? :\ mert abban is van 1-2 feladat ami nem nagyon akar menni pár darabot már megoldottam, egy termonukleáris folyamat segítéségével amit gyök alá kellett helyezni majd meg kellett keresni az X-t emellett aktuárius képletek segítségével oldottam meg ^-^
2014. jún. 30. 01:40
 3/8 anonim ***** válasza:
a biometriát úgy ismerem mint a tenyeremet,sőt jobban:)
2014. jún. 30. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az X-et nem nehéz megtalálni, mindig rajta van a kincses térképen. A kérdés, hogy földrajzból jó vagy-e?
2014. jún. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazából, a földrajznak a kemikális anyaga megy, nem pedig a vaktérképes domborazati szakrajzok megrajzolása :\
2014. jún. 30. 23:06
 6/8 anonim ***** válasza:
15 a megoldás, hidd el! vagy számold ki és cáfolj meg
2014. júl. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jogos! De nem 15 deviánsa N faktoron? Mert N faktoriális mindig faktorális :DDd
2014. júl. 8. 19:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Az sem rossz, ha megmekkázod a timpanuszt, legalább kétszer!
2014. júl. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!