Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ti tudtok megoldást erre az...

Kraven kérdése:

Ti tudtok megoldást erre az identitásproblémára?

Figyelt kérdés
Arra lennék felettébb kíváncsi, hogy miképpen tudnám megválasztani a barátaimat egy olyan társadalomban, ahol a kvantumszexuális szeleukidák nemi tranzakcióinak endoterm tradíciója szerint keresztezik a pszichopata deltoidhoz hasonló, ámbár tizedannyi intelligenciahányadossal rendelkező nőfaló szteroidokat a félivarú perzsaszőnyegek szerotoninállományával oly módon, hogy egy szarksztikusan hővezető barokk sziluettel álcázzák otromba tettüket?

2014. júl. 18. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kecske. De az is lehet, hogy Béla néni.
2014. júl. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
(trollok kíméljenek)
2014. júl. 18. 22:35
 3/4 Marko polo válasza:
na, ezt most én se értettem ... mármint miért hülyék a mai gyerekek ? És miért sz,a.r ennyire a társadalom?
2014. júl. 19. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
erre a problémára egy rendkívül egyszerű metódust tudnék ajánlani: végy egy tizenhat tonnás repülő ipari parkot, transzformáld strukturális hasnyálmirigy-olvadékká, majd az így létrejövő szeparatista tetűfészkek részére írj egy posztkommunista formalista eposzt, melyben különféle patkányfejű atommagok ásóval mobiltelefonokat fuvoláznak. ezután verd a fejed ütemesen a falba, megközelítőleg hatvanöt évezredig, ezt követően arra leszel ugyanis figyelmes, hogy a tapétáról alapvetően akusztikus beállítottságú szikkadt légyfekália-kölykök fognak leolvadni. közülük válassz barátokat, majd élj boldogan, amíg csak egy emlősgyalázó medvefióka halántékon nem rúg egy mitologikusan szennyezett operaházzal.
2014. júl. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!