Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Rájöttem a hatalmas elmémmel,...

Rájöttem a hatalmas elmémmel, hogy én valójában egy Jedi mester vagyok. Hogyan dolgozzam fel?

Figyelt kérdés
Mit tegyek hogy az erő nem emésszen fel engem?

2014. júl. 20. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Hívj egy ördögűző h űzze át az erőt a lézerkardodba
2014. júl. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jók a kulcsszavaid. :D

Legyél a jeditanács vezető tagja. Illetve, csak szeretnél. Ugyanis nálam hatalmasabb jedi nem létezett, létezik és soha nem is fog létezni. De ugyebár a jedik közt nem lehet ellenmondás, így el kell fogadnod, hogy én vagyok az erősebb és bölcsebb. De, mivel én úgy hittem, hogy én vagyok az utolsó jedi az univerzumban és most olvasom, hogy van még egy jedi. Mert Darth Sidious követői végeztek az összes jedivel, csak mi ketten maradtunk. Törekedjünk hát együtt, hogy a jedik újra benépesítsék a galaxist. :)

2014. júl. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kicsit várj, míg rájövük a hatalmas elméddel a válaszra.
2014. júl. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

törekedjünk törekedjünk de 2 f/\szból nem lesz gyerek sajnos . mit tegyünk? ilyen dolgokra nem használhatjuk az erőnket hisz tiltva van hogy puncit növesszünk magunknak.

mit javasolsz kedves bölcs másik jedi?

2014. júl. 20. 23:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgy mint a disznóvágáson a disznót.
2014. júl. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az Erő segítségével megkereshetjük a galaxisban azokat az embereket akik Erő-érzékenyek és jedit nevelünk belőlük.
2014. júl. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Egy ork ***** válasza:
Tanuljatok meg osztódni.
2014. júl. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérj segítséget... Ajánlom a dili házat!!! 😁
2018. febr. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!