Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogy vicceljek meg valakit?

Hogy vicceljek meg valakit?

Figyelt kérdés

kérlek írjatok jó szivaásokat amitől nem lesz maradandó kár kérlek siessetek mert holnap már szükségem lesz rá

előre is köszi

(olyan válaszokat szeretnék hogy egy 12 éves meg tudja valósítani) :)



2014. júl. 25. 13:35
 1/6 anonim válasza:
Mit tudom én mire gondolsz, de mondjuk a jó öreg tejszínhabos mindig beválik (az csak van otthon, nem?). Ha nem ismernéd: mikor alszik az illető a tenyerébe nyomsz tejszínhabot és valamivel megcsiklandozod az arcát és mikor meg akarja vakarni az arcát akkor puff. Mondjuk nem biztos, hogy nevetni fog rajta, ha sértődős vagy ilyesmi. Viszont a nagyobb áruházakban lehet kapni (pl.Auchan) ilyen szívatós játékokat pár száz forintért is, ha még van időd elmenni. Most nem jut eszembe a neve, de rákeresek és, ha megtalálom, írok.
2014. júl. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Wcpapír gurigát apró darabokra tépkedsz, bevizezed, és megformálod. Ha ügyes vagy, nagyon élethű sz*rt kapsz :D beleteheted a táskájába, ha megszáradt, vagy a wc deszkára is rá teheted :D én haverom homlokára tettem, mikor félhomályba leszedte, olyat sikított, pedig srác :D
2014. júl. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Első vagyok, bocsi nem találtam meg a nevét, de az Auchan áruházakban szoktam látni pl.: pukipárna, cukorkásdobozból előugró kígyó, cipő talpára ragasztható kattogó (minden lépésnél idegesítően kattog, csipog vagy valami idegesítő hangot ad ki) stb. ehhez hasonló szívatós játékok.
2014. júl. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ilyet minden auchanban lehet kapni csakmert en budaorsi vagyok
2014. júl. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pl.:Pillanatragasztóval leragasztózod a kiszemelt áldozat papucsának v. a cipőjének a talpát (mondjuk miközben alszik, vagy nem figyel) és amikor el akar indulni, vagy tanyál egy nagyot, vagy nagyon ideges lesz.XDDD
2014. júl. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek
2014. aug. 3. 12:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!