Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi annak a horror filmnek a címe?

Mi annak a horror filmnek a címe?

Figyelt kérdés
Évek óta keresem de semmi.Egy tanyán játszodik egy asszem 4gyerekes anya megorul a férje távollététől aki kamionos es a gyerek sírástól.Először vér foltokat lát a ruhákon és utána belenéz a tükörbe és lemészárolja a gyerekeit először a kisbabát öli meg aztán a lányát probálja vízbefojtani de nem sikerül neki utána a kisebb fiát a tornácon elkapja es ollóval hátbaszurkálja addig akislany es a naggyobbik gyerek menekulnek a kukoricásba ahova utanuk megy az anyjuk ilyen aratogéppel a pajtában bujnak el a szalmabálákban az anya meglátja a lanyat es agyon szurja egy vasvillával. Egyedul a fia éli túl aki kamonos cb-n hivja az uton lévő apját.A nő a szomszédot és a szomszéd kutyáját is megöli... Ugy lesz vége hogy a korházban simogatja a terhes hasát és az apa a vároteremben közli a fiával hogy szereti az anyját... nagyon szeretném tudni a címét mert eléggé durva volt és megnézetném a haverokkal is.Ja és az anya szerintem nagyon hasonlított Angelina Jolie-ra
2014. júl. 26. 12:02
 1/2 anonim ***** válasza:
reszkessetek betörők
2014. júl. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hú bakker de jót röhögtem,de szerintem ez a Forrest Gump./Fuss Forrest fuss mert le leszel aratva!/
2014. júl. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!