Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A tegnap este után 2 megválasz...

A tegnap este után 2 megválaszolatlan kérdés van bennem: Miért van ilyen hideg szlovákiába és hogy a p. csába kerültem ide?

Figyelt kérdés
2014. júl. 28. 01:33
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Utolsó emlékem: Négy haverral Tescóba indulok valahol Gyula mellett, sörért...


Van nálam egy bevásárlókocsi füle, két kereke, egy gégetükör és egy labda. ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

2014. júl. 28. 01:36
 2/19 A kérdező kommentje:
Gyorsan, mert drága így a netem...
2014. júl. 28. 01:37
 3/19 A kérdező kommentje:
Mit csináljak????????
2014. júl. 28. 01:37
 4/19 anonim válasza:

Csinálj egy fotót a Schöne Náci szobornál. :)

[link]

2014. júl. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:

Akkor te Ekelen vagy!

Látsz egy emlékművet amire 1965 van írva?

2014. júl. 28. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Mikor ébredtél?
2014. júl. 28. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Már itthon vagyok. Egy kedves úriember autóval arra járt, amikor a jelzőpisztolyt működésre bírva, elsütve gyanús tüzijáték volt fönt. Felvett, hál' Istennek tudott kicsit magyarul, de angolul beszéltünk. Nagyon jófej volt, adott egy kis kaját, Megvette a vonatjegyet, satöbbi...


Onnan már zökkenőmentes út, állítólag előbb értem haza a társaimnál :D Ők Ausztriába és Csehországba kerültek, és egész éjjel vonatoztak. Itthon felhívtam őket, nemrég lépték át a magyar határt, hogy mi a jó életet csináltak?...

2014. júl. 28. 10:16
 8/19 A kérdező kommentje:
Egyszer ebben az életben szükségem volt a jelzőpisztolyomra :D Csak kicsit az is össze van törve...
2014. júl. 28. 10:17
 9/19 anonim válasza:
Miket ki nem találsz XD
2014. júl. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nekem meg az a megválaszolatlan kérdésem van, ha már egyszer nem tetszett valakinek a kérdésem és törölték, miért nem írhatok akkor rögtön ki egy másikat teljesen más témában??????????????????????



(Tök jó lenne, ha valaki feltenné ezt a kérdést úgy ahogy van, mielőbb kíváncsi lennék a válaszokra).

Így is annyi kérdésem maradt, h az hihetetlen. És ráadásul a töröltre se fogok SOHA választ kapni, mert akárhogy fogalmazom meg állandóan valakinek nem tetszik és kitörlik! UNOM! Mit csináljak?

2014. júl. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!