Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Sikerült építenem egy időgépet...

Sikerült építenem egy időgépet. Hogyan utazzak vele úgy, hogy ne borítsam fel a tér-idő kontinuumot és ne okozzak paradoxont?

Figyelt kérdés

2014. júl. 29. 11:39
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
meddig akarsz visszamenni? 2 naphóz 7edrendű polinom kell, másfél évhez 9.rendű
2014. júl. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim válasza:

Barney, te értesz hozzá? :O

Ha már építettél egyet, csinálhattad volna rendesen. Az enyém kitűnően működik, mert rendesen megcsináltam benne a zaloflaxinont, és nem borítok fel vele semmit...

2014. júl. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:

nem építettem, mert nincs rá szükségem...

de tudom hogyan kell

2014. júl. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Az időgép működik. Csak félek a múltba történő utazástól. Ha bármit, akár egy falevelet odébbrakok egy miliméterrel, annak beláthatatlan következményei lesznek.
2014. júl. 29. 12:20
 5/43 anonim ***** válasza:
nézd végig a rejtély c sorozatot...
2014. júl. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
Utazz a jövőbe... azzal nem befolyásolod radikálisan ezt az idősíkot. Utána utazgathatsz amerre akarsz, mert ehhez a vonalhoz már nem sok közöd lesz, így nem tudod befolyásolni azzal, hogy összegereblézed a triász páfrányait :D
2014. júl. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim válasza:
10%
Nem tudsz épiteni mert hülye vagy mint ahogy én meg minden átlag ember
2014. júl. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan visszautazhatsz az időbe, minket ez nem fog érinteni. A mi valóságunk nem fog megváltozni, mert te visszamész és megváltoztatsz valamit. A változás a te valóságodban fog bekövetkezni. Tehát, ha visszamész a múltba, megváltoztatsz valamit, aztán visszajössz ide, akkor valójában egy párhuzamos világba kerültél velünk, de nem a mi világunkba. Tehát részemről nyugodtan elindulhatsz. Jó szórakozást!
2014. júl. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%
Jaj bocs, azt hiszem bajt csináltam. Kihúztam a konnektorból a masinád, aztán véletlenül a 380 V-ba dugtam vissza. Most lángokban áll. Itt vannak a tűzoltók, de fura, hogy lovas kocsival vannak, s fa vödrökben hordják a vizet.
2014. júl. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim válasza:
7%

Hát ez nagyon nagy kérdés XD

De amúgy tényleg ??? XD

2014. júl. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!