Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Bent ragadtam a wc ben mit...

Bent ragadtam a wc ben mit csináljak? [Többi lent]

Figyelt kérdés
Az elején leszögezném, hogy Telefonról írok, és a történet pedig: Bementem a wc re, ugye van rajta kívül is zár, és tesóm bezárta, de elfelejtette, hogy zárva van, én pedig nem tudtam, hogy bezárta, most meg elmentek itthonról, és én pedig egyedül itt gubbasztok a wc ben, csak holnap után fognak haza jönni, addig hogy jutok ki?

2014. aug. 2. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
:D Nem lett volna egyszerűbb felhívni tesódat és visszajött volna kiengedni? Vagy kitöröd az ajtót vagy visszahívod.
2014. aug. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 [emese] válasza:
Attól függ milyen a WC-tek. Mert ki is dudnál mászni a tetejénél ha olyan. XD vagy..ha van nálad hullámhajcsat,makkor bazirgáld vele a zárat.. XD
2014. aug. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 [emese] válasza:
*tudnál
2014. aug. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Elég nagy marhaság a kívülről zárható WC.

Ha kulcsos, akkor belül szokott lenni a kulcs.

De ha ott van a telefon a kezedben, akkor találd fel magad!

2014. aug. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
fhuu jézusom mekkora kamuu :D jót röhögtem.. később fektess nagyobb energiát a sztori kitalálásához :DD
2014. aug. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 I.B.T. ***** válasza:
SZARD LE!
2014. aug. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sz@rd össze magad,helyben vagy.Ne húzd le a wc-t,az gázosodik és kinyomja az ajtót,te pedig bekábulsz a szagtól,így könnyebb lesz az idődet kivárni :D Csak arra vigyázz,ne hogy rászokj mert aztán már ki sem akarsz jönni.
2014. aug. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2014. aug. 4. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!