Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan lehet tűzet gyújtani...

Hogyan lehet tűzet gyújtani két ág darabból?

Figyelt kérdés
Az erdőben kempingezek egy laptopot hoztam magammal jelenleg is arról írok, de sajnos gyufát, s öngyújtót nem hoztam magammal tudni illik rólam, hogy naponta egy doboz cigarettát szoktam elszívni, de sajnos nincs, amivel meggyújthatnám a cigit a közelben sincs bolt, ahol vehetnék egy doboz gyufát lassan már megőrülök muszáj a természetre bíznom magam légyszíves segítsetek egy szegény nikotinfüggőn.
2014. aug. 4. 18:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Keress egy tüzet okádó sárkányt.
2014. aug. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ameddig kiirtad ide, megnezhetted volna a jo baratoddal , a Google-val.
2014. aug. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
"-val"
2014. aug. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem vagyok jobban a gugyliva nem vagyunk már többé barátok mióta összejöttem a wikivel, de ezt inkább hagyjuk.

18:40 körül sikerült meggyújtanom egy száll cigit az elemlámpa lencsével, de azóta egy száll cigit nem sikerült meggyújtanom, de nem adom fel a tűzgyújtást már órák óta dörzsölöm a fát szerintem meglesz az eredménye azóta találtam magamnak egy követ, akit elneveztem palikának mivel nagyon unatkoztam rajzoltam nekik szemet meg szájat egész jófej, ha úgy vesszük nem beszél vissza nekem, s nem hisztizik, de most mennem kell félek, hogy lemerül az akksi, s megtámadnak a vadon élő állatok.

2014. aug. 4. 21:06
 5/10 anonim ***** válasza:

A fadörzsölés nem fog beválni, én fúrógépen a leggyorsabb fordulaton nyomtam neki egy deszkának egy fatiplit, de csak egy picit füstölt.

Inkább a laptoppal kezdj valamit.

Töltsd be a xhamstert, ott biztosan fellángol benned a vágy és azzal már kezdhetsz valamit.

Esetleg lenyomsz egy jó kis akciójátékot és a felizzó videókártya a segítségedre lehet.

:)

2014. aug. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#5 Kösz a tanácst, de nem akarom tönkre tenni a laptopot.

Kocsival épp készültem haza térni a kemping túrából, amikor lerobbant a kocsim félúton. Közben kiderült, hogy kifogyott a benzli a laptop akksija is lemerülőben volt tehát rákötöttem az kocsira most pedig itt ragadtam az erdőben hívtam segítséget, de sajnos még nem érkezett meg az, de nem adom fel muszáj lesz túlélnem valahogy, amíg megérkezik a segítség a cigaretta készletem is fogyóban van, s úgy érzem, mintha figyelne engem valaki az erdőből muszáj lesz fegyvert készítenem, amivel megvédhetem magam.

2014. aug. 5. 12:14
 7/10 anonim ***** válasza:
fegyver recept: fogod palikát és a cipőfűződ segítségével rákötöd az egyik ágra és kész
2014. aug. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Már lassan két napja nem jönnek értem kezdek félni attól, hogy nem vesznek emberszámba a családommal is beszéltem hála a laptopnak, s azt vettem észre, mintha örültek volna, ami abszurd hisz engem senki nem utál na, de mindegy nem akarok siránkozni.

#7 Ugye most nem gondolod komolyan, hogy Palikát az egyetlen barátomat, s társamat az erdőben fel fogom akasztani? Egyáltalán nem akarom, hogy Palika megsérüljön.

2014. aug. 7. 09:41
 9/10 anonim ***** válasza:

Nagy kár, hogy közben a Földön mindenki meghalt, ismeretlen okból kifolyólag.

Én a NASA által kifejlesztett Mesterséges Intelligencia vagyok, szakképzettségem a nyelveken való kommunikáció.

Sajnos ott kell boldogulnod, ahol vagy, ezentúl ez a feladatod.

Mond csak, nem Edem, vagy ilyesmi a neved?

Úgy tűnik Lappföldön még maradt egy nőnemű egyed életben, akiről annyit tudtam kideríteni, hogy egy zsidó származású rénszarvas patatisztító második unokatestvérének az egyetlen barátnője, persze csak volt, mert se patatisztító, se unokatesó nincs többé, a rénszarvasok nagy bánatára.

Annak Awwa, vagy Ewe a neve és még szűz, pedig már negyvenöt éves, ha jól tudom, ezért sürgősen indulj el, mert különben kihal az emberiség.

A Palikát is viheted.

Addig megpróbálok vele is kapcsolatot teremteni, de ez nem egyszerű, mert neki csak Lappföldje van, laptopja nincs.

Nem túl nagy séta, ha iparkodsz három, négy év alatt megjárhatod.

2014. aug. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Dugd meg Palikát XDD
2014. aug. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!