Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerettem volna K-V-t magamnak...

Szerettem volna K-V-t magamnak, azt mondták kávéfőzővel kell csinálni, de ilyen fekete forró lé lett benne, mit rontottam el?

Figyelt kérdés

2014. aug. 5. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmit, csak nem vagy még kész vele.

Vegyél egy vékát, abba öntsd át ezt a levet. Ne csepegtesd szét, mert apád fejbe vág érte. Ha ezzel megvagy, akkor lesz fordítsd le fejjel lefelé. Így lesz egy véka kávéd.

2014. aug. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kihagytad a tejet és a paradicsomot!

https://www.youtube.com/watch?v=TC6JhvM0jWM

2014. aug. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem BKV-ra gondoltál. Ott is van forróság, főleg amikor kigyullad egy-két metró vagy busz. Utána azok is feketék lesznek, bár nem lé.
2014. aug. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket, nem rosszak, de nem ilyen K-V-kra gondoltam, hanem ilyenekre: [link]

Nem értem, miért olyan drágák ezek a kv-k? A boltba 500-600 Ft-ért is lehet K-V-t kapni...

2014. aug. 6. 11:43
 5/5 anonim ***** válasza:
xDDDDDD
2014. aug. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!