Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Elképzelhető, hogy a reptoidok...

Elképzelhető, hogy a reptoidok éppen egy időgépen dolgoznak, hogy visszautazhassanak 2012. december.21. - ére leigázni a földet?

Figyelt kérdés

2014. aug. 5. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy unatkozol
2014. aug. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze, elképzelhető.


Az viszont tudjuk, hogy aznap nem igázta le senki a Földet, úgyhogy nem jártak sikerrel.


Mellesleg mit is kéne leigázniuk? Nagyon okos focistáktól tudjuk, hogy a hatalmi elit mind reptoid.

2014. aug. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy kis fantáziával minden elképzelhető, csak a gyakorlatban buknak meg az ilyen elképzelések. De eltudom képzelni, hogy ezek a dedos reptoidok ilyen féle rossz dolgokban sántíkálnak.
2014. aug. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ez történt, de megoldottam, elmentem az északi sarkra egy tekercsért, amit az elder scrollnak hívnak, és ezzel száműztem a reptoidokat több millió évre, azonban a több millió év múlva meg fognak jelenni, akkor majd megfelelő lesz a technológiánk, hogy legyőzhessük őket, vagy akár jöhet egy reptoidszülött is, a nyelvükön repokin, ő képes legyőzni a reptoidokat örökre, am az elder scrollal visszamentem az időben, és valami vállalatot megbíztam h csináljanak ebből számítógépes játékot, de nagyon elferdítették a sztorit, na csokinyuszi
2014. aug. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, bár van vele némi gond. Először is reptoidok nem rendelkeznek az időutazáshoz megfelelő technológiával. Persze lophatnak más fajoktól ehhez szükséges eszközöket így simán áthidalhatják ezt a problémát.

Viszont az az igazi gond, hogy nincs értelme megpróbálni megváltoztatni. Ugyanis a 2012. december 21.-ei nap egy fix pont az időben. Ezen a napon nem igáztak le minket a reptoidok, szóval ezen képtelenek változtatni. De csak próbálják meg nyugodtan...

Az is elképzelhető, hogy pont ezen próbálkozásuk vezetett oda, hogy nem sikerült aznap leigázniuk a Földet.

2014. aug. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!