Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Kivel feküdnél le? (bőv. Lent)

Kivel feküdnél le? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

A kopasz Britney Spears-szel vagy az illuminált Lindsey Lohannal? Válaszolni kötelező még a lányoknak is! A felmérést az Emberi Erőforrások Minisztériuma készíti.

Ha nem tud válaszolni majd segít a Belügyminisztérium.



2014. aug. 8. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
én az illuminált kopasz belügyminiszterrel
2014. aug. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Tisztelt Embertelenügyi Misztérium!


Alul sírott kelt mint fent, azzal a kéréssel fordulok a tisztelt Kopaszságügyi főhivatalhoz, hogy halmozottan hátrányos helyzetemre tekintettel a mélyen tisztelt főtanácsnok úr részemre egy darab kopasz Lindsey Spearst kiutalni színeskedjék.

Kérésemet azzal indokolom, hogy a Britney nevezetű nőszemély - aki a tekintetes járása tanács jóvoltából - albérlőm, nem hagy nyugodni nekem mosmár.

Tekintetes főalispán úr!

Nevezett személy követeli, hogy naponta nyolc-tíz alkalommal tegyem tiszteletemet nőiességének barlangjában, s ott le föl járkáljak. Már nem állok a lábamon, annyira legyengültem.

Excellenciás uram kegyelmében bízva kérem, szabadítson meg ettől a nőstény vérszívótól, s inkább ezt a drogos Ló hang lányt küldesse ide nekem.


Alázatos szolgája

- éne -

2014. aug. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egy Lindsey Spears postázva. Valaki még?
2014. aug. 8. 23:10
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
A Ló Hannát választom.
2014. aug. 9. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Te beteg állat XD
2014. aug. 9. 10:19
 6/8 anonim ***** válasza:
édeshármasba vágnám őket :)
2014. aug. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindkettövel,leszarnám milyen állapotban vannak.
2014. szept. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lindsay Lohan
2021. okt. 14. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!