Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Dancsó Péter megengedte?

Dancsó Péter megengedte?

Figyelt kérdés
A fülét nem nyalhatjuk meg. Vajon van más kikötése is....hmm csak kíváncsi vagyok a véleményetekre.Aki nem ismeri inkább.. NE IS VÁLASZOLJON. Köszi
2014. aug. 16. 21:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
45%
Beírtam a cleverbotba hogy Dancsó, azt válaszolta hog i like dance, beírtam nagybetűkkel hogy DANCSÓ PÉTER erre azt írta h dance, dance, dance. De mivel ezt D.P. nem engedte meg, ezért legyen tánctánc! Lets dance... :D kár h a szövegét nem tudom, amúgy ezt néhány értetlen hülyének: attól még hogy egy híres videjjós (fulmkritikus pontosabban de ez nem számít) a Youtbobre feltesz egy gyakorikérdéses videót magáról, és utána mások (továbbra is) kérdéseket tesznek fel róla az nem feltétlenül jelenti azt hogy bele akarnak kerülni egy videójába, hanem csak szimplán feltettek róla egy kérdést NEKÜNK nem neki. Ez ugyan olyan mint a költőknél az A függöny kék volt az azt jelenti hogy az a kib***ott függöny kék volt. Amúgy meg Kredenc.
2015. ápr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!