Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek s**gfej vagyok?

Szerintetek s**gfej vagyok?

Figyelt kérdés

Egy átlagos kamasz vagyok, legalább is azt hittem. Ugyebár 15 évesen a legtöbb kamasz arca pattanásos, azonban az enyémen egy sem volt, azonban a fenekemen rengeteg fellelhető. Ebből arra következtettem, hogy s**gfej vagyok. Ha ez nem lenne elég, akkor amikor fingok anya megkérdezi, hogy mit szeretnél fiam?


Nagyon aggódom, hogy tényleg s**gfej vagyok. Szerintetek?


2014. aug. 17. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:
El kell keserítselek, de sajnos igen.. S**gfej vagy.
2014. aug. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ne aggódj, nem te vagy az egyetlen se**fej a világban. észre sem fognak venni, annyi van:D
2014. aug. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Üdv a csapatba, én faszfely vagyok
2014. aug. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Doruss ***** válasza:

Irigyellek, mindig arra vágytam, hogy intelligens fingom legyen. :(

Ráadásul ha s*ggagyú is vagy, az még királyabb. Csak gondolnod kell, és lőn a semmiből valami.

2014. aug. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is a klubba tartozom, én lábfej vagyok. Nekem a lábam pattanásos és ráadásul bajuszos is, a körmöm alá nyomom a kaját, és pörgőrúgással tájékozódom. A múltkor épp egy bevásárló központban nézelődtem, de azóta már kitiltottak garázdaságra hivatkozva... :'(
2014. aug. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!