Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogy szerezhetném meg magamnak...

Hogy szerezhetném meg magamnak ezt a pasit? Vajon gond neki hogy én más világban élek?

Figyelt kérdés

A hercegről van szó: [link]

Mármint ő csak egy játék szereplője, baj neki hogy én nem vagyok az? Mit gondoltok? Mennyi esélyem lehet? Hogy szerezzem meg magamnak? Hogy fogjak hozzá? Adjatok valami tanácsot!


2010. jan. 15. 02:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmi akadálya a románcnak, ha egy villámcsapás különleges képességekkel ruház fel.
2010. jan. 15. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Mindenki jól járna, ha elásnád magad. Mélyre.
2010. jan. 15. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát először is digitalizáltatnod kéne magad.:)


Másodszor meg nemrég halt meg a herceg szerelme, aztán beleköltözött a lelke, nem tudom, hogy mennyire örülne neked.:)

2010. jan. 15. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
vagy harapd meg a monitort és hátha emberré változik...
2010. jan. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Először is látszik hogy a srác nincs oda érted, remélem te is fiú vagy mert ő buz!, már rég észrevett téged, de nincs túl jó véleménye, ezt egy haveromnak említette. Azt mondta, bűn ronda vagy, és sötét mint a felhős éjszaka.
2010. jan. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bocs, de jelenleg én kavarok vele, úgyhogy le lehet szállni róla, ha nem akarod, hogy odamenjek és jól megcibáljam a hajad! :D
2010. jan. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Romasoppold össze a képeteket és jó lesz neked.
2010. jan. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

szerintem Ő éppen rólad álmodozik.:)

rendezz egy virtuális randit...és bármi megtörténhet.:P

xD

2010. jan. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Áhh rám sem akar nézni, sőt állandóan fut előlem, nem tudom, ennyire ronda lennék? Ma is fél napon keresztül kergettem, de meg nem állna... hihetetlen, esélyem sincs úgy érzem :(
2010. jan. 15. 22:57
 10/10 anonim ***** válasza:
Sose add fel! Gondolj az ő helyébe, szegények a fél arca fekete, persze hogy elfut előled szégyenében. Amúgy meg ki mondta, hogy vele jár? Nem ajánlom, hogy bántsátok a húgom.
2010. jan. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!