Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A legjobb haveromnak Sün...

A legjobb haveromnak Sün Balázsnak a tesójának (asszem a Dórinak) bejön a Mikulád, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Dóri látta még decemberben az ablakból a Mikulást és azóta nem tudja kiverni a fejéből, hiába mondtam neki, hogy kicsit öreg hozzá, rám nem hallgat...

most összehozzam Törperőssel, hagyjam hogy Mikulás után vágyakozzon vagy egyszerűen csak itassak meg vele egy öregítő bájitalt (ez bonyolultabb, mert először ki kell kevertetnem Merlinnel, akinak elég nagy spanja vagyok)

nem tudok dönteni, és rossz nézni ahogy szenved, olyan tüskés hangulatba van, mindenkiek azzal jön, hogy ne szúljon mert ő nem a Mikulás, majd akkor beszéljen ha az lesz és a sarokba igazi szentélye van a piros ruhásról...

ez a fanatizmus már mániákus...

nem tudom mit tegyek



2014. aug. 24. 01:18
 1/1 anonim ***** válasza:
De jó,hogy nemsoká kezdi a sulit!!!
2014. aug. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!