Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Azt hiszem vámpírrá változom....

Azt hiszem vámpírrá változom. Hogy tehetném egyszerűbbé az átalakulásomat? (részletek lent. )

Figyelt kérdés
Nem én akartam, az egész Bones hibája, de kezdek vámpírrá alakulni, és eléggé szenvedek. A napokban bármit is ettem nem csillapította az étvágyam, és ma különösképpen zavart a legkisebb napfény is. Azt hiszem kb egy félórája leállt a szívem. Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban? Mennyi idő után muszáj vért innom? Hogy tehetném könnyebbé? Hogy mondjam el bárkinek is, hogy vámpír vagyok? Szívesen megismerkednék hasonlóan halott vérszívókkal is.
2010. jan. 15. 21:44
 81/132 anonim ***** válasza:
95%

Nézd meg van-e pulzusod, hogy reagálsz a feszületre, fokhagymára, ezüstre. Van tükörképed?

Velem is hasonló történt két éve, én egy zombitámadás áldozata lettem. Azóta agyszopó ghoul vagyok...

2010. jan. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/132 A kérdező kommentje:
sziasztok! Nincs sok időm, mert nem rég keltem, de lassan indulnom kell. De úgy gondoltam nyitok egy blogot ezzel kapcsolatban és ott leirok mindent.
2010. jan. 16. 18:51
 83/132 anonim ***** válasza:
95%
ez egy tök jó ötlet de az elejétöl írd le az egészet. valami olyan helyen nyisd ahol lehet kommentelni is. majd linkeld be nekünk köszi. Sil
2010. jan. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/132 anonim ***** válasza:
95%
Vámpírság van meg pénz xd
2010. jan. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/132 anonim ***** válasza:
várom, linket kérek majd:)
2010. jan. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/132 anonim ***** válasza:
majd írj linket . Minden percről tudni akarunk.
2010. jan. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/132 A kérdező kommentje:
Rendben, belinkelem majd. Csak most nincs egy szabad percem sem, úgyhogy nem tudok még a blogra írni. Bones amúgy nem haragudott, mert irtam ide, azt mondta úgysem fogja senki elhinni, hogy igaz. -_-'
2010. jan. 17. 03:40
 88/132 anonim ***** válasza:
hát ha neki nem baj akkor nyugodtan leírhatod majd a blogban... valakinek azért érdekes olvasmány lesz mégha furcsa is a dolog sok embernek.... Sil
2010. jan. 17. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/132 anonim ***** válasza:
És nem kellett még innod? Ahogy számolom már legalább három napja tart ez nálad. Hogy bírod? Nem őrjít meg az éhség, vagy a szomjúság?
2010. jan. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/132 A kérdező kommentje:
már ittam -_- 2x is.. de nem haraptam meg élő embert o.O Bones szerzett nekem vért a kórházból, vagy nem tudom honnan. Nem olyan gáz amugy, de az emberek közelében elég ideges vagyok.
2010. jan. 17. 19:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!