Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Megnézzem a toy story 3 mat?...

Megnézzem a toy story 3 mat? Nagyon szeretem a mesét, de tudom hogy ha megnézem a végén sírni fogok, és nem szeretek sírni. Mit tegyek? 19f

Figyelt kérdés

2014. aug. 31. 20:21
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
bazz rossz helyre tettem :(
2014. aug. 31. 20:21
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
mivel direkt írtad ide ezért provokáló kérdésként lehet is jelenteni :D másrészt meg nőj fel és nézz meséket de ne írkálj ilyen fölösleges dolgokat a zinternetre :D
2014. aug. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Andrea Henrietta válasza:
nézd végig egyedül, úgy nem gáz ha sírsz... :) mást nem nagyon tehetsz, ha minden áron meg akarod nézni.
2014. aug. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ilyenkor adok hálát, hogy nem szoktam (szinte nem is tudok) sírni.
2014. aug. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
44%

Háhá:D ezdecuki :D

Énis mindig sírok a végén xd

Imádom a toy storyt 16/L

2014. aug. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%

Miért baj az, ha sírsz a végén?


Én éppen ezt imádom a filmekben már egészen kissrác korom óta: az életben nagyon nagyon nehezen élem meg és mutatom ki az érzéseimet (bármilyen érzésről is legyen szó, akár pozitív, akár negatív), viszont talán semmi más nincs, aminek a segítségével olyan koncentráltan és intenzíven tudnék érzelmi élményeket átélni, mint egy jó film. Szerintem egy film akkor igazán jó, ha képes olyan intim élménnyé válni, hogy akár sírni is tudsz a végén.


Mondjuk nem feltétlenül a Toy Story 3 jutna eszembe, ha sírós filmet kellene mondanom, úgyhogy szerintem nézd meg, lehet, hogy inkább "csak" egy jót fogsz rajta szórakozni.

2014. aug. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
jó értem, megnézem és igazad van. de én még gyereknek érzem magam és e filmben az van pont, hogy már 17 évesen vége a srácnak a gyerekkorának, az enyémnek meg még nincs vagyis majdnem, és ez kikészít hogy nem lehet egy nyugodt napom sem hogy ne érezném hogy nem akarják már hogy játtszak.... és ez szörnyö. ha lenne még 5 évem tök nyugisan megnézném, de máér nincs nyakamon van a vég :(
2014. aug. 31. 20:49
 8/11 anonim ***** válasza:
ne légy májkül dzsekszon :D jobb dolgok várnak rád csak nőj fel , a szobádban meg nyugodtan maradhatsz gyerek, de elöbb utobb ugyis rájössz hogy mi az élet értelme és lesz saját gyereked... :D amugy a vége /szpójler alert/ épp arról szól hogy a srác felnőtt és önszántából hagyja a játékokat mert már amugy sem játszott velük de a szép emlékek megmaradnak, a játékok pedig ezentúl másoknak is örömet fognak okozni :) szóval igazán szép happy end ez nem pedig az hogy a fater kidobja a játékokat a kukába azt csá :D
2014. aug. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
igen értem ezt de én még szeretnék játtszani, és én nem akarom kidobni az én játékaimat. és amikor ránézek a játékaimra elszomorodok hogy aqzt várják el tőlem hogy váljak meg tőlük majd :( és ezért mondtam hogy közel a végem. nehari de én még szeretnék gyerek lenni.
2014. aug. 31. 22:29
 10/11 anonim válasza:
Gyerek is vagy 18 éves korodig.
2014. aug. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!