Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Az normális ha conchita...

Jófej:D kérdése:

Az normális ha conchita (koncsita) a kedvenzc énekesem?

Figyelt kérdés
Éjjel nappal őt halgatom, főleg a videóit szeretem. Képpel sokkal élvezetesebb. De vannak akik azt modják rám hogy nem vagyok normális. Szerintetek?

#dal #zene #Európa #ének #nyertes #Chonchita Wurst #ha ezt olvasod büszke lehetsz magadra
2014. szept. 22. 16:01
 1/10 anonim ***** válasza:
5%

Normalisnak epp normalis, mindossze nincs izlesed. Zeneileg nulla alatt van.


Trollkodasnak gyenge egyebkent.

2014. szept. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Na és ha olyan nagy kedvenced, akkor melyik a kedvenc dalod tőle? (a Rise Like A Phoenix-et nem ér mondani)
2014. szept. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
nem...:D
2014. szept. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Akkor normális vagyok vagy nem?

Normális: 1 Nem normális: 1


A kedvenc dalom tőle: That's What I Am

2014. szept. 22. 17:57
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerinted azok normálisak, akik azt mondják rád, hogy nem vagy normális?

Mert így látatlanban szerintem igen. :)

2014. szept. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
ÉN IS IMÁDOM! :D Ő A PÉDAKÉPEM! <3 Ez szerintem teljesen normális! TOLERANCIAAA!!!!!
2014. szept. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Kini :)) ***** válasza:
100%

Könyörgöm, ne az alapján döntsük már el valakiről, hogy normális-e, hogy ki a kedvenc énekese -.-

Amúgy én is szeretem, az "Unbreakable" a kedvenc számom tőle <3


15/L

2014. szept. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Semmi gond nincs azzal ha szereted.. Hiszen nem lehet mindenkinek egyforma a zenei ízlése.. Mellesleg nem értem az első hozzászólót pont emiatt... És Conchitanak szerintem fantasztikus hangja van, és nagyon szívesen megnézném hogy a kedves elítélői hogy dalolnák el bármelyik számát is...
2014. okt. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Azok, akik elítélik őt azok igazából magukkal nincsenek megelégedve. Most épp akadt egy ilyen ember és pont bele lehett kötni, mert nem hétköznapi a külseje és a hangja pedig szuper, csak mindenkie lőször a kép alapján ítél nem pedig hallás után.Sőt hallásuk sincs, mert szuper hangja van. Nem véletlenül nyerte meg az Eurovíziós dalfesztivált szerintem.

Én is szeretm minden számát!! Mint ember is jó fej, és már van életrajzi könyve csak még magyarul nincs :)

2015. márc. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
En imadoooooooom!  Es engem is parszor hulyenek neztek miatta, es ez tok rosszul esik :(
2015. máj. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!