Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ki nyerte meg a tegnapi...

Ki nyerte meg a tegnapi választásokat Piréziában?

Figyelt kérdés

#választás #pirez #piréz politikai élet #Piréz Köztársaság államszervezete és közigazgatása #Pirézia elnöke #Pirézia miniszterelnöke #Pirézia kormánya
2014. szept. 23. 18:21
 1/2 A kérdező kommentje:

Ugye tegnap választásokat tartottak Piréziában. A piréz választási rendszer szerint az a párt nyer, amelyik a legkevesebb szavazatot kapja, így a szavazónak arra a pártra vagy jelöltre kell szavaznia, akit a legkevésbé szeretne bejutni Pirézia Parlamentjébe. Bár nekem nem nagyon tetszik a pirézek választási rendszere, kénytelen vagyok elfogadni.


Üdv. egy Magyarországon élő piréz.

2014. szept. 23. 18:30
 2/2 anonim válasza:
54%

Viktor Ugabe Burundi. A parlamentben 2/3-a lesz. Fog tudni alkotmányozni és jegybankelnököt kinevezni.

Én is piréz leszármazott vagyok, kérlek szedjünk össze még egy pár honfitársunkat és jegyezzük be magunkat kisebbségnek. Tied az elnöki, enyém az alelnoki pozíció.

Létrehozunk egy piréz kisebbségi önkormányzatot.

2014. szept. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!