Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lenne egy fontos kérdésem, ha...

Lenne egy fontos kérdésem, ha elrabotam egy UFO-t az bűncselekménynek számít?

Figyelt kérdés

Tehát nem engem raboltak el, hanem én raboltam el az egyik társukat már napokkal ezelőtt kifigyeltek engem, tehát lépnem kellett elraboltam az egyiküket, de nem tudom, hogy ez bűncselekménynek számít vagy sem, hiszen egy azonosítatlan repülő tárgyról beszélünk, amit nem azonosítottak, tehát ezen elmélet szerint az elrablást sem fogják beazonosítani én pedig nem kerülök sittre.

Nem Kókler


2014. szept. 24. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Maximum jármű önkényes elvétele...
2014. szept. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem. bármikor ki is végezhetsz az UFO-ban egy földönkívüli élőlényt! a magyar törvények szerint ez nem számít bűncselekménynek.
2014. szept. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szóval akkor ez egy önvédelemből elkövetett megelőző elrablás volt. Ez nem büntetendő.
2014. szept. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos információkat.
2014. szept. 24. 18:10
 5/8 anonim válasza:
Ha ET az akkor add vissza a társainak :D
2014. szept. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mivel idegen, nem vonatkoznak rá az emberi jogok. Tehát azt csinálsz vele amit akarsz, de csontokat ha vannak neki hagyd meg a kutyáknak...
2014. szept. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 zotyesz89 ***** válasza:
Igen intergalaktikus bünőző lettél
2014. szept. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 trex21 válasza:
Mi van veled he
2014. szept. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!