Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Egy ideje a farmon élek egyik...

Egy ideje a farmon élek egyik nap a disznó és a ló beleivott a bugatóporos vájúban ezután háltak ennek eredménye, hogy egy diszlójuk született nem tudom mivel kéne etetni a diszlót valami ötlet, praktika?

Figyelt kérdés
Én neveztem el diszlónak, mert disznó feje van ló testtel nem tudom mivel etetni szerintetek mit eszik egy ilyen állat?
2014. szept. 25. 09:40
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
A 'humor' rovatot sajatosan ertelmezed. A fentiek nem humorosak, pusztan csak ertelmetlen agymenes. Mi van, nincs iskola es unatkozol?
2014. szept. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2014. szept. 25. 09:58
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Az első válaszoló egy töppedt bikahere, ne higgy neki!
2014. szept. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A diszló mindenevő! megeszi a karórát, a kémcsövet, a feketelyukat, a bugatti-t, a jedi-ket, a Tom Cruise-t, a félig megszáradt vakolatot is! Szóval ez nem olyan hazugság, mint a sima disznónál, ami csak a növényeket, meg az állatokat eszi meg.
2014. szept. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
diszló:)))
2014. szept. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem, szerintem a diszló nem olyan brutális, hogy karórákat egyen, amúgy meg az üveg összevagdosná a belsőszerveit, én pedig nem megölni szeretném a diszlót, hanem háziasítan. Nagyon sok hasznát venném a farmon, például a tompa ormányával be tudná verni a szöget a deszkába, vagy le tudná verni a cölöpöket a földbe utána tenyészteni akarom őkelmét, és a gyerekit eladni jó áron az olx.hu-n.
2014. szept. 25. 13:20
 7/7 anonim ***** válasza:
valami rántott étellel... csak NE rántott pogácsával!!!!
2014. szept. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!