Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek mi lehet a baja?

Szerintetek mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Sziasztok nem rég vettem egy régi suzuki sviftet elég jól ment az elején bár voltak bajok kicsit pöfékelt meg ilyesmi de nyomtam neki nem volt gubanc. Aztán kicsit meg tuningolgattam hogy lássák azért az emberek h nem most jöttem le a falvédőről nyomtuk is a versenyeket a városban na most annyi a baj hogy kezd füstölögni meg ilyen furcsa kerregő hangot adni eddig nem volt gáz de azért aggasztó nehogy már le hagyjon valaki. Nincsen benne sok kiló méter 400000 ezer de azt mondták hogy a suzuki mindent kibir szerintetek mi lehet a baja? ilyen kerregés meg furcsa pöfögő hangok meg néha ilyen reccsenés a gumi az nem hiszem azok téliek de nem régiek szerintetek?

2014. szept. 29. 14:11
 1/3 anonim válasza:
-.-"
2014. szept. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ügyes a kérdező, cukrot neki...

Valszeg elkopott a motor...

2014. szept. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Téged mégsem bírt ki szegény :(
2014. okt. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!