Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Legyek tartásához kell-e...

Legyek tartásához kell-e engedély?

Figyelt kérdés
2014. szept. 30. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Kell hát!

Mert fertőzést okozhatnak, ezért az ANTSz-nél be kell jelenteni.

Szabványos tartása van. Vigyázat ellenőrzik.

2014. szept. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem. Adjak párat?
2014. szept. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
DEhogy kell, már Nyilas Misi is tartott legyeket, meg is mondta, hogy a légy jó mindhalálig.
2014. szept. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem. De ketrec igen.
2014. szept. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én mikor kicsi voltam, még nem kellett. De amennyi fertőzés van, meg ilyenek... Ma már úgy tudom, kell. De ha nem szeretnél foglalkozni ezzel, van pár ingyen legyem, megoldhatjuk illegálisan is:)
2014. okt. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kell hozzá engedély, de vizsga is..lelehet tenni csak be kell jelenteni valahol..úgytudom 200 ezer körül van. Én ezé vettem egyet feketén..úgy csak 100 ezer volt.

Én már idomítom is őket, ha 4-ek kiengedet és cérnát kötök rájuk, akkor képesek felemelni a poharat a számhoz és megitatnak. Este meg nyugodt számokat zümmögnek hogy szépen eltudjak aludni. (Nem vicc)

2014. okt. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!