Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Valaki elmagyarázná ezt a poént?

Valaki elmagyarázná ezt a poént?

Figyelt kérdés

[link]


A Deja vu-ból hogy jön az élet meg a checkpoint? Ti értitek?



2014. okt. 1. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:

A újabb játékok checkpoint-alapúak. Ha elérsz egy részt a pályában, akkor halál esetén onnan tudod folytatni, nem kell az elejétől (ez maga a checkpoint, és a cp-alapú mentési rendszer).


A deja vu olyan érzés, mintha egy éppen megtörtént cselekményt már átéltél volna. Ha egy játékban meghalsz, akkor elvesztesz egy életet és a checkpont-ról folytathatod, de ami után van annak egy részét már tapasztaltad, azaz újra lejátszod a cselekmény egy részét mint amikor deja vu van.


________


röviden: az életet a számítógépes játékokhoz hasonlítja. Mi van ha meghaltál és az életed egy pontjáról újrakezded azt (például egy új nap a checkpoint), és a deja vu mutat rá hogy te már azt egyszer megtetted?

2014. okt. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Deja vu-mikor ugy erzed,mintha jartal mar volna egy helyen,vagy csinaltad mar volna,amit csinalsz-pedig tudod hogy nem.Checkpoint-a jatekokban,mikor elersz egy szintre,akkor nem az elejetöl kell kezdeni,hanem attol a ponttol-csak vesztesz 1 eletet-erted,vagy meg zavarosabb?
2014. okt. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm így már értem!
2014. okt. 1. 17:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Amikor ezt a képet a minap elküldte tesóm, megmosolyogtam, szerintem k*va jo :D

Hogy nem érti ezt valaki?! :0

2014. okt. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!