Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Humoros bemutatkozó versre...

Humoros bemutatkozó versre lenne szükségem, Tündének hívnak. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Gólyabál lesz a suliba és a rímelés nem az én szakterületem. Légyszi segitsetek!! Mindőssze pár soros verset kell elmondani magamról, de nem tudok rímelni..

2014. okt. 4. 16:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mondj valamit magadról, ami csak rád jellemző, különleges és felismernek róla az emberek.
2014. okt. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ha az osztálytársaktól kellene hogy megkülönböztessenek, akk elég lenne annyi hogy én vagyok az osztálybíró,mondhatjuk hogy az osztály esze is, de ez túl egoista lenne. :D emellett jól zenélek:zongorán játszok és éneklek, ez az amiben még különbözök a többiektől. Valamint utálok magamról beszélni és ezért is nem tudok mit irni :/
2014. okt. 4. 16:52
 3/14 anonim ***** válasza:
Semmi ötleted sincs? Még egy vázlat se? Mert ez így elég nehéz lesz, de megpróbálok összehozni valamit. Mikorra kell a vers?
2014. okt. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Még az 1. sort sem tudom hogy elkezdeni :/

De a vers 1 hét múlva kellesz, tehát az idő az annyira nem sürget. Nagyob megköszönném ha tudnál segiteni! :))

2014. okt. 4. 17:06
 5/14 anonim ***** válasza:

Egy gólya vagyok, a nevem Tünde,

Ez így szemre fel sem tűnne.

Énekes és zongorista,

Jobb vagyok, mint Antal Pista.


Eddig ennyi, de dolgozom rajta :)

2014. okt. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Mondjuk Antal Istvánt nem biztos, hogy ismerni fogják, de nem nagyon jutott eszembe semmi más.

Az osztálybíró az pontosan mit takar?

2014. okt. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Eddig nagyon jó :D tetszik :)

Minden feladat rám hárul, ha valamit meg kell szervezni, legyen az szereplés, vagy akár mi, nekem kell rendezni.Én vagyok a tanárok jobb keze, velem üzengetnek, na meg ha valami baj van, azért is én szívok az osztály helyett.Gyűlésre kell mennem, ahol szintén megmondják milyen ünnepekre kell készülni és nekem mindenről tájékoztatni kell az osztályt valamint foglalkoznom azzal, hogy minden tökéletesen meg legyen szervezve.

2014. okt. 4. 17:37
 8/14 anonim ***** válasza:

Én vagyok aki a legjobban felel,

Ha mellettem ülsz, ötös leszel!

2014. okt. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Most nem jut eszembe semmi jó. Majd este megint nekiugrom, hátha akkor megjön az ihlet.

Ha neked mármi eszedbejut, egy jó rím, vagy bármi amit bele lehet szőni a versbe, azt írd le.

2014. okt. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm ^_^ Már most nagyon sokat segitettél :)
2014. okt. 4. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!