Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek is alapvető...

Szerintetek is alapvető fontosságú aktiválni az atipikus rendszereket?

Figyelt kérdés

Csak mert múltkor azon vitatkoztunk haverokkal, hogy megpróbáljuk-e szimulálni a vállalatspecifikus leválasztási stratégiát. Egyik haver azt mondta, hogy szerinte egyetlen megoldásunk van: kihangsúlyozni a kultúraidegen frontvonalat. Szerintem viszont nincs igaza. Nekem például személyes célom szinkronba hozni a konzisztens front-office on-stage vonalat. Egy másik haver szerint viszont én csak megpróbálom átvezetni az elõvárosi fogyasztói bázist. Ebben látok némi igazságot, de ő sem érti teljesen. Mi valójában megpróbáljuk aktívan menedzselni a személyközi metodológiákat, és nem felejtjük el azt sem, hogy fontos lenne hatékonyabbá tenni a vertikális hatalmi centrumot. Egyébként neki az az álláspontja, hogy elengedhetetlenül fontos lenne újra meghatározni a stratégiai céloknak megfelelõ újraelosztó-rendszert. Végül is ez sem lenne hülyeség...


Mennyi az X?


2014. okt. 5. 00:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Az X az 10 (tíz). ( | | | | | | | | | | )
2014. okt. 5. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!