Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Felvehetem nagyapám leánykori...

Felvehetem nagyapám leánykori nevét? Véletlenül leejtette, de nem tudom, fel szabad-e vennem.

Figyelt kérdés
Főleg, hogy nem is rokonom, csak ismerősöm.
2014. okt. 6. 15:59
 1/10 anonim válasza:
Mi van?xD
2014. okt. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj lesz neked felvenni. Panaszkodott, hogy annyira fáj a dereka, hogy már nem tud lehajolni. 60 éve elzavart sörért, de még mindig nem hoztál neki. Elég mérgesnek látom.
2014. okt. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%

Nagyapád leánykori nevét, aki nem is a rokonod???

Kifejtenéd ezt bővebben:)


(Mert azt, hogy "leejtette", még értem, gondolom, valamelyik átvezetésnél az egyik név "lemaradt", ilyen a mi családunkban is volt. De a többi?)


Egyébként bizonyos keretek között(!) olyan nevet veszel fel, amilyet akarsz...

2014. okt. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

1. a.)

Aki nagyapa leesett nevét jogosulatlanul felveszi, felhasználja, eredeti rendeltetésétől eltérő módon használja fel, szabálysértést követ el és 10.000,- Ft-ig terjedő pénzbírsággal sújtható.

b.) Súlyosabb elbírás alá esik, aki olyan nagyapa nevét veszi fel, aki nem rokon. A pénzbírság összege ez esetben 10.000 Ft, melyhez természetbeni büntetésként 50 botütés is társul.

2014. okt. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Spilerke ***** válasza:
Csak nyugodtan:D
2014. okt. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Joe001 ***** válasza:
89%

Ez nem nagy kunszt ...

A nagyapád aki nem is a rokonod , lehet a mostoha nagyapád.... leánykori nevét felveheted , ha a nagyapád volt valaha leány ....

Akkor valószínűleg átoperáltatta magát... azzal pedig én nem dicsekednék , de ha te is hason ló melegebb éghajlatú nézeteket képviselsz vedd fel ... persze csak ha nincs leszögelve a földre :D :D

2014. okt. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Kérdezd meg Dancsót, hogy megengedi-e :DDD
2014. okt. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
10%

Kisfiacskám:

Nem is tudom, hogy ezt, megendjem-e neked!

Tudod, hogy mekkora értékről van szó?

Mert én sem

Várjál méeeeeég, mondani akarok neked még valamit.

Várjál! Hol is van a Cavingtonom????

2014. okt. 7. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%
egyeseknek nem tűnt még fel, hogy ez a humor kategória :D
2014. okt. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Azóta a nagyanyád már felvette, és visszaadta a nagyapádnak, így rád, ebben az ügyben nincs már szükség! Szevasz!
2014. okt. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!