Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha van 10 csokim és kék az ég...

Ha van 10 csokim és kék az ég akkor hány brazíliai korkodilmacskát tudok belerakni a mikulás nadrágába?

Figyelt kérdés

zöld mert micimackó megtalálta a mézes csuprát.

ellenvetés?


2014. okt. 7. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kecske.
2014. okt. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
hol volt a mézes csupor egész nap azt kerestem?? :O de szerintem nyalóka mert a bánt meg tudod hámozni
2014. okt. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
basszus tényleg:O de akkor be kéne iktatni az egyenletbe a sáskajárást is :O
2014. okt. 7. 20:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Mondhatom, eléggé hülyén tetted fel a kérdést!

Most szerencsés helyzetem találsz, úgyhogy segítek, de máskor normálisan fogalmazd meg a kérdést, mert le foglak pontozni kíméletlenül.


Szóval igen, nagy valószínűséggel kifelejthetted a sáskajárás mátrixát az egyenletből, mert itt mindegyik kétdimenziós mátrixra szükség lesz a megfelelő átrendezésekhez. Ha a normális, mechanikus megoldási módszert követed, gyerekjáték az egész.


Annyiban segítek neked, hogy az egyenletrendszernek feltettem a kétoldali egyenletes diszkrét analitikus formáját : [link]

Ez az egyszerűsített forma, mivel per pill. így volt könnyebb számolnom vele... szóval neked először mindenképp vissza kell bontanod az egyszerűsítéseket, onnantól átírni a nyitott formákat zárt formává, az után pedig már tudod rendezni az egyenletet a krokodilmacskákra.

Az egyszerűség kedvéért - ahogy az egyenletből is látod -, jobb, ha a csokikat sorvektorban írod fel, így egyébként darabszámtól függetlenül tudsz számolni az egyenletben.

A másik, ami látszik belőle, hogy semmilyen mikulásruhát nem kell belevenni a dologba, mert a megoldás tér- és elemszámfüggetlen (a közvetett objektumok elemszámaira persze szükség van, hogy egyszerűbben fel lehessen írni a produktumokat és a sorintegráltat, remélem ezt Te is látod).... szóval nem egy nagy ördöngösség. ;)

2014. okt. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a Dél-Kínai csokinyuszik anyagcseréjétől függ.
2014. okt. 8. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!