Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tudnátok írni valamit, ami...

Tudnátok írni valamit, ami eltereli a figyelmem? Lent a részletek.

Figyelt kérdés

Megálltunk egy megállóban, 2 perces megálló. Gondoltam megpróbálok elmenni mégis, de nem volt WC. Mondtam, sürgős, de mondták, próbáljam kibírni.


A következő megálló kb 1 óra és 10 perc és nagyon-nagyon-magyon kell pisilnem. Szó szerint megőrülök! Légyszi tudtok írni valamit ami eletreli a figyelnem? Bármilyen téma, hogy száraz dolgokra vagy másra gondoljak és elrepül vele ez az idő.


Nagyon szépen köszönöm a segítséget előre is!



2014. okt. 14. 11:38
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Bírd inkább ki amíg tudod, ne ereszd el szerintem. :D
2014. okt. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem az ilyen esetekben jobb szokott lenni kicsivel, ha felállok, és mozgok egy kicsit bár nem tudom, hogy ez lányoknál is így működik e.
2014. okt. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Nem fogják tudni, hogy te voltál az. Ha már nagyon nem bírod tovább.

De próbálkozz, hátha kibírod! Szurkolok.

2014. okt. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy Portugáliába megy, és addig meg sem áll :D
2014. okt. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

Képzeljétek...


Végül úgy döntöttem, beengedem.


Dőlök hátra, már majdnem engedném ki, egyszerre csak feltűnik a pihenő... Az a tipikus majdnem indult és utolsó pillanatban elállítottam.


Elsőnek ugrottam le a buszról és nem találtam a WC-t... És sírva fakadtam. :D és pityergés közben észrevettem, a szememet vertem ki. :D


A mosdó előtt egy idős nő bevágta magát elém, majdnem megvertem, de szerencsére két WC volt.


Berobbantam a Wc-be, görcsös pózokban toltam le a gatyár, bugyit, végül kéjesen hátradőltem... És a csorgás megjezdésével akkora "áááhhhh"-ot mondtam, hogy az egész mosdóba kihallatazott, de nem érdekelt, csak megkönnyebbült arccal ültem és pisiltem. :) és még soha nem piailtem ennyit és soha nem esett ilyen jól a pisilés.


Utána olyan mértékben könnyebbnek éreztem magam, hogy azt hittem, lebegni kezdek.


Köszönöm, hogy tartottátok bennem a lelket, most üres hólyaggal, teljesen megkönnyebbülve ülök a buszon és csak mosolyogni bírok, hogy kibírtam és hogy milyen jó érzés most.


Remélem soha többet nem kerülök ilyen helyzetbe!

2014. okt. 14. 13:30
 26/32 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy kibírtad, így most már én is megkönnyebbültem. :D
2014. okt. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy! :)
2014. okt. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Tapsvihar na. És minden megállóban menj el pisilni ezentúl :-D
2014. okt. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
most már mindegy, de a távolsági buszokon a sofőrnek kötelessége ilyen esetben megállni! ezt jogszabály támasztja alá...
2014. okt. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
Ha kiengedted volna a buszon, biz'Isten megkértem volna a kezed :D
2014. okt. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!