Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi ennek a viccnek a lényege?...

Mi ennek a viccnek a lényege? Azon az egy emberen kívül aki elmondta senki sem érti, és nem volt hajlandó elmagyarázni. (vicc lent)

Figyelt kérdés

Na szóval:

A kón (elvileg a zsidó) bedob egy 10 forintost a postaládába majd felnéz az órára, amin látja hogy 3 óra van, majd megszólal:

- Ma is fogytam 3 kilót...


Mi ebbe a vicc? Arra következtettünk, hogy zsidó ugye sztereotípia alapján hogy pénz éhes meg stb, de a 3 órához meg 3 kilóhoz mi köze? Állítólag valami morbid humor van benne



2014. okt. 17. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
3 kiló mint 3000 ft
2014. okt. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát hogy olyan sok pénze van hogy attol nehéz így ell dobb 10forintot könnyebb lesz 3 órá-ig dobálja és 3kolónyi tizest dobál ell sztem...
2014. okt. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez egy ezeréves, ellenben igen gyenge vicc, eredetileg részeg emberrel hallottam. A lényege, már ha van neki, hogy emberünk azt hiszi, hogy egy utcai mérleggel van dolga és az óráról olvashatja le a súlyát. A zsidó valószínűleg csak megtévesztésként van benne vagy valaki olyasvalamit képes belelátni a figurába, amit én nem :)
2014. okt. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elég fura, mert ha 3-at lát, akkor nem azt kellene mondania, hogy ennyit fogyott, hanem azt hinné, hogy annyi kg, amennyit lát (ha mérlegnek hiszi), de ő nem egy nyúl, hogy annyi legyen, szóval sehogysem stimmel...
2014. okt. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy zsidó, tleg csak megtévesztés, vagy aki mondta, utálja a zsidókat.


kockanyúl nak igaza van, csak tegyük hozzá: az óra a postaláda felett van, ezt vagy Te felejtetted ki, vagy akitõl hallottad. És persze azt hiszi, hogy a mérleg ( az óra ) mutatója azt mutatja, mennyit fogyott.

2014. okt. 22. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem te kevered a morbid humort az abszurddal.

Kohn és Grün olyan általános népmesei szereplői a vicceknek (mint Móricka), hogy gyakran semmi zsidósra nem kell gondolni, ha egy viccben szerepelnek. Nem hiszem, hogy akitől hallottad akkora antiszemita lenne.


Poént meg NEM magyarázunk el, mert akkor már nem poén...


Ezek 1000 éves zsidó a viccek:


Az öreg Kohn bácsi a reptéren kólát akar venni az automatából, bedob egy dollárt és megnyomja a gombot.

Semmi nem jön ki.

Bedob még egy dollárt, megnyomja a gombot de megint csak semmi.

- Ügyes, nagyon ügyes - állapítja meg az öreg.



Az öreg Kohn sétál a tengerparton egyetlen unokájával. Hirtelen egy hatalmas hullám elragadja a kisfiút.

Az öreg felnéz az égre és így szól:

- Ó Uram, ő volt az én egyetlen unokám, hogy vehetted el tőlem ilyen borzasztó módon? A fiam és a felesége sose fogja magát túltenni ezen a veszteségen.

Egy újabb hatalmas hullám visszalöki a kisfiút az öreg lábához.

A nagyapa felnéz az égre és így szól:

- Volt rajta kalap is!



Kohn a halálos ágyán szólítja a családját:

- Itt vagy, édes feleségem?

- Itt vagyok, édes férjem.

- Itt vagy, édes fiam?

- Itt vagyok, édes apám.

- Itt vagy, édes lányom?

- Itt vagyok, édes apám.

- Ha mindenki itt van, akkor ki van a boltban?



Abszurd kategóriában meg ajánlom a Monty Python repülő cirkusza c. sorozatot (kizárólag eredeti hanggal).

2014. okt. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!