Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szeretnék telepíteni egy...

Szeretnék telepíteni egy légvédelmi rakétát a farmomra, ill. egy tankot beszerezni. Kiktől kell engedélyt kérnem?

Figyelt kérdés
2014. okt. 31. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Igazából a megvásárlással lesz a gond.
2014. okt. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Légvédelmi rakéta: Drága dolog, magánszemélynek nem adják el a gyártók, csak hadseregeknek. Miért? Mert ki tudja, ha egyszer leiszod magad és kedved támad lövöldözni, akkor leszedsz mondjuk egy polgári repülőgépet 300 utassal :)


Mivel a farmodat nem fenyegeti légitámadás, ezért semmilyen alapod nem lenne, másrészt szerintem ilyenre nem is kérhetnél engedélyt.


Mivel te mint adófizető néhány jogkört átadsz az államnak, aki az adóforintjaidért cserébe vállalja, hogy megvédi a farmodat a légitámadásoktól, részben a te költségeden is.


A légvédelmi rakéta csak a része a légvédelmi rendszernek. Kell ahhoz még egy pár más (baromi drága, millió dolláros tétel) eszköz is.

Hordozható, vállról indítható légvédelmi rakétát vehetsz, persze illegálisan, de ha ilyet birtokolsz akkor az terrorizmus, amire manapság háklisabbak a népek. Meg pénzed se lenne rá.


A tank más kérdés. Tank lehet magánszemély tulajdonában, működőképes tank is, de kitétel, hogy lőni ne lehessen vele. Ahhoz szerintem a közlekedési hatósághoz és a rendőrséghez kell fordulni. Persze a tank csak akkor megvásárolható (feltéve ha olyat akarsz ami megy) ha van rá vezetési engedélyed, ami ahogy hallottam milliós tétel. Plusz ott van ugye maga a harckocsi ára is. Ami nyilván típustól függően változik, de ezen a tájon max t-72-est lehetne venni, ami biztos nem olcsó. Aztán fizesd bele a benzint, ki tudja mennyit eszik egy tank 100 kilométeren :)

2014. okt. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a NATO-tól meg az oroszoktól :)
2014. okt. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt kell kitölteni:


Kérelmező születési neme

Kérelmező jelenkori neme

Kérelmező hajszíne: szőke, szőke, szőke, szőke (megfelelőt aláhúzni)

Kérelmező legmagasabb iskolai végzettsége

Kérelmező tagja a KISZ-nek: igen, nem, nemigen, igennem, talán, mi az? (megfelelőt aláhúzni)

Kérelmező havi jövedelme:

Kérelmező havi jövedelme őszintén:

Kérelmező havi valódi jövedelme:


Telepíteni kívánt légvédelmi rakéta típusa:

Telepíteni kívánt légvédelmi rakéta hajtóanyaga: finn G, magyar G, halvány lila finn

Nevezze meg, milyen objektum ellen védené a telkét (több válasz is adható): alacsonyan szálló tyúkok, repülő róka, repülő tányér, földönkívüli, Lajos bácsi

2014. okt. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is akarok egy tankot.
2014. nov. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vegyél inkább villamost!

Az legális és vicces egy kert végében.

2014. nov. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
itten: [link]
2014. nov. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!