Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Fontos allami hivatalt vezetek...

Fontos allami hivatalt vezetek, tizezren tüntetnek, hogy mondjak le, mi legyen?

Figyelt kérdés
Szetvet az ideg, holnap melo, de igy? Ti mit tennétek? Semmi nagy vaj nincs a fulem mogott, csak mint nektek.
2014. nov. 9. 18:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagy probléma, mivel a szinészek és a politikusok nem tudják, mikor kell abbahagyni.
2014. nov. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Viktor, te vagy az?
2014. nov. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Sosem értettem miért tartja valaki a füle mögött a vajat. Nem higiénikus.
2014. nov. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Nem victor, sztem Vida icus asszony? ! brrr
2014. nov. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Ugyan már, ilyen hülye tüntetőkre nem kell hagyatkozni, ezek csak "csőcselék", az USA bérelte fel őket mert gyarmatosítani akarja ezt a tejjel-mézzel folyó Kánaánt a sok ásványkincsével és "dübörgő" gazdaságával. Obama is szeretne stadionkát, meg szőlőbirtokokat meg minden mást, amiről nekünk tudomásunk sincs. Otthon nem lehetne neki ilyen, mert nemigen futná a hivatali fizetéséből.
2014. nov. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

szerintem azérte

fkyr a hejess-irassod borjzalmas... vagyf kitudlya...

2014. nov. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 civil polip válasza:

Nyelvhelyességi szempontból a füled mögött csak „valami” lehet, nem vaj, mert az a fejedre való.


A kérdésre válaszolva pedig: közéjük kell lövetni, oszt hazamennek. Ezt komolyan tőlem kell megtudnotok??

2014. nov. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Szerintem semmiképp
2014. nov. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
mondj le, és rögtön utána nyilvánosan akaszd fel magad! De csak azért hogy példát mutass a többi sz*rházi korrupt mocsoknak, hogy tőlük is ezt várja a NÉP!
2014. nov. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondj le! Tagadj mindent, legyél felháborodva, sőt pofátlanul vissza is szólhatsz a tüntetőknek. Sértődj meg, aztán menj el szabadságra, hogy megnyugodj egy kicsit. Viszont előtte válassz ki magadnak egy szimpatikus lámpaoszlopot valahol az Andrássyn, mert lehet, hogy el kell töltened majd ott néhány órát. De ne aggódj, ott is csak lógni kell.
2014. nov. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!