Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Csúnya vagyok, mit tegyek?

Csúnya vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

[[ a kérdés igazából nem ide való, de mivel ahová kiírtam letörölték, reménykedem benne, hogy itt jó helyen lesz! ]]


Szóval, elég rusnya egy némber vagyok, szégyenlem is magam ezért rendesen! Olyan csúnya, nagy és dagadt vagyok, hogy a társaim el is neveztek lódinoszaurusznak. 185+os magassággal karcolom a felhőket, egy Guillotine segítene rajtam. 45-ös lábamra hiába keresnék divatos cipőket, örülök, ha bármilyen fazon rászorul az ősemberlábamra. A testsúlyom kb a 90-et veri, ami kegyetlen dagadt, tovább megyek, rólam nevezték el a tonnát. Tükörbe nézni már régóta nem merek, hiszen tőlem még Bloody Mary is szemvesztve rohan el Mekkába, meg vissza... Kétszer! S ha véletlenül felidéződik előtte a pofázmányom a Mekkába vezető úton, elkábul, mint a kába kő. A vashiányos testemen segítene egy ásó. Ha kicsipkézném vele a pofikám, talán szebb lenne. Valamint ásóval már simán eláshatnám magam. A fejemnek is szüksége lenne egy lapátra, mondjuk arra, amelyikkel Helen jól kupán vágta Meryl Streepet, hogy annak behorpadt a feje. Sokat gondolkoztam, hogy miért nem dobtak le a Taigetoszról, mikor megszülettem! Ja, hogy már akkor is négy kiló negyven dekás voltam, tehát dagadtan fialt le anyám? De Istenem! Miért pont engem kellett elítélni így, hogy szüzen patkoljak el? A tehetségem abban nyílvánul meg, hogy semmiben sem vagyok tehetséges. Ez lehet, hogy jól fog jönni az apácáknál az éjféli misén??? Telejsen tanácstalan vagyok, kérlek segítsetek!

17/L



2014. nov. 14. 19:15
1 2
 1/13 anonim válasza:

Szerintem ne gondolj ilyeneket magadról!:) Mindenki a maga módján szép. Én is így éreztem magam, ezért elkezdtem adni a stílusomra, magamra meg ilyenek. De már nem, mert rájöttem hogy nem érdekel más véleménye.Olyan ruhákba járok amik NEKEM tetszenek, amik kényelmesek. Ha leszólnak érte, így jártam nem érdekel. Mert az Én életem az ÉN döntésem. Ha azt hiszed hogy dagadt vagy akkor meg kezdj fogyókúrázni:)(nem rossz szándékból) És legyen önbizalmad, ne csak rosszat gondol magadról! És ne gondolkozz olyanokon hogy miért nem dobtak le stb...17 éves vagy. Ébredj fel! Nem sajnáltatni kell magad, hanem talpra állni, küzdeni és soha fel nem adni! :)

15/L

2014. nov. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

most nem tudom hogy vicc-e ezért válaszolok komolyan és humorosan...


ha igaz akor a kövérséged nagy részét a genetikád miatt okolhatod! és 90 kg nem olyan sok... egy haverom 160 kg 16 évesen !,"

tanácsom: sportolj nagyon sokat! nem lehetetlen a le fogyás csak nehéz.


nem hinném hogy annyira csúnya lennél hogy tyaaaa "szûzen halok meg"


isten mindenkinek addot szépséget csak az a külõolmbség hogy kívül vagy belül szép egy ember :)



egy képet kérhetek? privátba vagy ide nekem mindegy...

2014. nov. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
:'D sajnálak meg minden de rolad nevezték ell a tonnát azért ez túlzás! :s
2014. nov. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

:)

Jópofa ez a szöveg amit írtál, ha amúgy is ilyen humoros vagy, akkor nemigazán lehetne gondod a társkeresèssel.

Annyit tudok tanácsolni mint a többiek. Sprortolj, (mértékkel diétázz). Apránként egy 20kg leadsz és máris jócsajszi leszel.

2014. nov. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
az a bajom a társkereséssel h csúnya vagyok
2014. nov. 15. 21:24
 6/13 anonim ***** válasza:
egy kis smimk és minden megoldva!
2014. nov. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Sztem menj el bányásznak. Amilyen rusnya vagy, ha lemész az aknába, feljön a szén. Ezzel vagyonokat kereshetsz, akkor pedig máris lesz, aki szépnek fog találni.
2014. nov. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 beata456 válasza:
Bábozódj be, pihenj egy kicsit,majd ébredj fel. Ilyen egyszerű.
2014. nov. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Szerintem semmi baj nincs a 185-ös magassággal, a 90 kiló sem sok ehhez, és szerintem a 45-ös láb sem tragédia, hidd el szarabbul festenél ehhez a magassághoz 36-ossal...


Sokaknak bejönnek a magas csajok, többek közt nekem is, úgyhogy kétlem, hogy ez gond lenne.


Ne legyél negatív, szerintem nincs miért.

2014. nov. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Csicsóka200 válasza:
Ne gondolj ilyeneket magadról teljesen arányos a tested meg 17 évesen...sztem egy 38-as lábbal el is esnél meg 185 centi...nem gáz én t3 vagyok és csak 10 centivel alacsonyabb de pl osztálytársam már tőled csak 7 centivel lenne alacsonyabb nem gáz. És nem hiszem hogy olyan fertelmesen ronda lennél mint ahogy be állítod magad csak egy kis önbizalom kéne! Aki szeret azt nem fogja érdekelni a külsőd! és nekem bármior nyugodtan írhatsz! :)
2014. dec. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!