Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha a hangsebesség kétszereséve...

Ha a hangsebesség kétszeresével megyek, és fingok egyet, azt meghallom?

Figyelt kérdés

Vagy mikor eleresztettem a fingot, a hanghatása már rég magam mögött lesz?

Így nem érzékelem, hogy fingottam?

Csak érdekelne mit éreznek és élnek át a harcirepülő pilóták!



2014. nov. 15. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pilótaként csak azt éreznéd, ahogy a fing elhagyja a segglyukadat. Mivel motoros bukósisak lenne a fejeden, nem hallanád a rotyogást, a pofádat takaró gázálarc miatt pedig a dögszagot sem éreznéd. Csak a büszkeséged lenne egyedül, hogy "Ó, jeee, befingottam egy vadászgépben."
2014. nov. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Wadmalac ***** válasza:
Az ajándék ott maradna a fülkében. Hamar megtanulnád, hogy leszállás után először fülketető nyit, utána maszk levesz.
2014. nov. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A sebesség relatív. Az hogy te a környezetedhez képest a hangsebesség kétszeresével haladsz nem számít, mert a hátsód a füledhez képest nem mozdul el. Tehát mindegy milyen gyorsan haladsz. Ha otthon ülsz a széken, úgy érzed, hogy állsz, pedig a Föld nem kis sebességgel forog. Még sem érzed, mert együtt forogsz vele. Ugyan ez van ha a repülőben ülsz. A hátsó részed ugyan olyan sebességgel halad mint a füled, azaz egymáshoz képest nyugalomban vannak.
2015. febr. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Wadmalac ***** válasza:
Szóval csak kabriolet vadászgépben rotyogtass, ott elviszi a "cúg".
2015. febr. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!