Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért nem kellek a nőknek?

Miért nem kellek a nőknek?

Figyelt kérdés

Olvasgattam a "Szerelem, szex" avagy 'Troll vagyok de hódítani akarok' kategóriát és úgy gondolom minden feltételnek megfelelek.


Ezeken elvárások százalékos megoszlása volt a legmagasabb:

1.) PÉNZ

Ez stimmel. Van bőven szerencsére. Az új színes nyomtatópatronoknak köszönhetően. Még a helyi rendőrök is ezzel kapcsolatban keresnek fel mindig. Nagyon érdekli őket a titok. Ők tuti nem ilyen gazdagok. Persze nem mondok semmit még ellopják a technikámat.


2.) JÓ KOCSI

Ez is stimmel. Csak kb. 15 éves a drága. A nagyapámé volt. Ez volt a legjobb kocsija. Mindig annyi lóerős ahánynak csak akarom. Meg ahány lovat kötök elé.

Azt is Hallottam, hogy az a kocsi menő amelynek nincsen teteje. Hát ennek sincs. Szóval szerintem tök menő. Meg is néznek vele a lányok! Még szépen mosolyognak is! :D

De mégsem akarnak beülni mellém.


3.) KÜLSŐ

A külsőről azt Hallottam hogy nem nagyon kedvelik a vékony pasikat. Ilyenekre buknak mint pl 190/90 stb. Nos ez is pipa, mert jóval felül múlom őket. Ugyanis 195/195 cm és kg vagyok.

Emellett kib*szott jóképű! :D

Biztos forrásokból ma a sötét haj, sötét szem a nyerő. Ezen is felüli múlok jó pár itteni kockát. Még a bőröm is sötét.


4.) LAKÁS

Nekem van egy nagyon takaros kis lakásom. Udvara is van. Én magam rendeztem be. Mindennek megvan benne a maga helye. Csak mindig máshol van a helye a dolgoknak és nem tudom sose megjegyezni. De ezt is megoldottam. Amit gyakran használok, azt a Földre teszem, mert ott szem előtt van.


5.) FAROK

A nagyot szeretik hölgyeim. Nem így van?

Nos nekem kb egy méter. Itt olvastam ilyen 15cm-es meg hasonlókról, hát még a húgomnak is hosszabb.


6.) PÉNISZ

Erről is hasonló méreteket olvastam mint a farokról. Szerintem itt nagyon keverik a kettőt.

Szóval a péniszem viszont nekem is közel annyi mint az itt olvasható kérdésekben.



Most Ennyi jutott eszembe hirtelen. De biztos vagyok benne hogy a legtöbb hasonló kritériumnak megfelelek.


Nos, mit gondoltok? :D



2014. nov. 21. 11:57
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Értékeljétek lécci a kérdést. :P
2014. nov. 21. 12:02
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Saját kútfőből van? :D Hatalmas a szöveg, jól szórakoztam rajta! Menne a zöld, de te vagy a kérdező, így azt buktad. ;)
2014. nov. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Igen :D

Ráadásul a kérdés kiírásnak pillanatában rögtönöztem. :D

Akkor kapsz te egy zöldet! :D


Plusz nem vagyok férfi. :D

Csak Velük értek egyet ebben.

2014. nov. 21. 14:32
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Van hozzá érzéked, köszönjük, jöhet még ilyen. :)
2014. nov. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Ha lesz kiírom. :D

Kint van a nevem megismersz.

2014. nov. 21. 15:21
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Sok dologról nem esett még szó. Dohányzás, egyéni higiénia, antropológiai besorolás, modor, és hogy mennyit fut anyukád százon?
2014. nov. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Kedves Miquel.

Köszönöm válaszod. :)

Köszönöm továbbá a további ötleteidet. És gyűjtök egy kis ichletet, majd írok ezekhez kapcsolódóan is. :)

Te is kapsz zöldet! :D

2014. nov. 21. 15:55
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
ez eddig a legnagyobb szöveg amit az elmúlt 4 évben itt olvastam. kösz :)
2014. dec. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Oh, köszönöm :)
2014. dec. 6. 17:45
 10/14 anonim válasza:

feldobtad a hétfo esti hangulatomat:D

Nagyon kosz, ostehetség vagy!!!

2014. dec. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!