Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit csináljak ha a mogorotij...

Mit csináljak ha a mogorotij nem hogyegel?

Figyelt kérdés
Tegnap megpróbáltam megcsinálni és raktam bele repunilót, de utána még jobban csebeledett. Szóval? Érdemes lenne megpróbálkozni a kacinátorral?
2014. nov. 21. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Az nem hiszem, hogy segítene, inkább szerezz hozzá egy turbószuperinfrareduktort.

Azzal menni fog.

2014. nov. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mérj feszültséget a mahinátoron.

Ha ez 9V alatt van, tekerj a buherátoron.

Most mérd meg a reparátor koincidenciakoefficiensét.

Ha komprehenzív, akkor deklinálni kell a szublimátort, ellenkező esetben meg parciálni a derivátort.


De amúgy mi a francért vettél orosz recsebátort?

2014. nov. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
láccik, hogy télleg nem értesz hozzá!hogyegel az, csak nem érintkezik rendesen. új kovász kell a csapágyba, rögtön cselebedik, de rendesen ám. a kacinátort csak parsztvakításból tették bele, mert a napelem pont elég neki.
2014. nov. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
édes istenem, én pont most vizsgáztam ebből. Bár megbuktam, de az részletkérdés. Szóval a csuhinyót megrebálod ezerszer egymás után két csufrába, de külön álló legyen a két csufra, mert ha bonyítod a munyókot akkor lehonyász a pöcöre. Ha ez kész, akkor kicseréled a furenylát hat pici zebónyéra, de ezt csak horágszboltba kapni. Ha sikerült, akkor letyenkázod a kencsernyót és kész is.
2014. nov. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!