Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ki a hibás? Az, aki benne...

LizákGábor kérdése:

Ki a hibás? Az, aki benne hagyja az útlevelét a nadrágja zsebében, vagy az, aki nem nézi meg, mi van a nadrág zsebében, és kimossa azt?

Figyelt kérdés
2014. nov. 27. 19:02
 1/9 ChibiAnimeFan14 válasza:
92%
Aki benne hagyja az útlevelet a nadrágban....szerintem :D
2014. nov. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem a mosógép
2014. nov. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
vagy a mosógép gyártója, mert olyan mosógépet sóz rá az emberekre, ami tönkreteszi az útleveleket
2014. nov. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindentől függetlenül: mindig át kell nézni a zsebeket mosás előtt, ez alapvető.


Nem csak útlevél lehet benne, de például egyszerű papírzsebkendő is, ami összeszöszöli az egész mosást.

2014. nov. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az, aki mosni kezd. Nem szokta senki benne hagyni a zsebekben az okmányait, vagy más fontos dolgot. De mosás előtt még is átnézek minden zsebet! Biztos, ami biztos alapon. Véletlenül is maradhat benne valami. Pl. egy papírzsebkendő vagy egy golyóstoll nagy bajt tud okozni.
2014. nov. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nemtudom. Csináltass inkább újat.
2014. nov. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a szomszéd marika néni volt...
2014. nov. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Zsigerből azt mondom, aki mos, annak számára természetesnek kell lennie, hogy ellenőrizze a zsebeket. De ha utánagondolok, nálunk is mindenki a saját zsebeit nézi át, és úgy teszi oda a ruhát a mosnivalók közé. (Aki mos, legfeljebb rákérdez, hogy az illető, akihez az adott ruha tartozik, nem felejtette-e el megtenni.) Szóval véülis azt mondom, "házirend" kérdése.
2014. nov. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Expárom fogta és kimosta az érzékeny, 30 fokon mosandó ruháimat 90 fokon a gépben az ágyneművel.

Mikor reklamáltam neki, hogy tönkretette a ruháim, leüvöltött, hogy örüljek, hogy mos nekem.


Nem örültem.

2014. nov. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!