Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A férjem régen nem szól...

A férjem régen nem szól hozzám, úgy érzem, elvesztette érdeklődését felém. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Értem én, hogy a krumplik nem beszélnek sokat, de az már felháborít, amit Vlagyimir csinál! Nemrég próbáltam kedvesen messimizni a pocit, hogy ne haragudjon, habár azt sem tudom, miért mérges. Eléggé puha volt, pedig az esküvőnkön még nagyon szép, feszes héja volt, most meg... Kezdi elengedni magát, egy lusta dög is, nem csinál semmit, egész nap dolgozom és robotolok, és az hálája, hogy semmi! Kezdek kiborulni. Mit tegyek, hogy visszakapjam a régi, igazi férjem?

2014. dec. 6. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
A krumplit cseréld le banánra...
2014. dec. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Őszintén sajnálom, ami veled történt, sajnos nem vagyok járatos az ilyen fűvel-fával megáldott kapcsolatokban,

de azt ugye tudod, hogy az újkrumpliból lesz az ókrumpli? Ez vitathatatlanul irreverzibilis folyamat. :(

2014. dec. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
...
2014. dec. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
...Hát... Én még szeretem... Nem hagyhat itt... Szerintetek megcsal?
2014. dec. 6. 21:13
 5/8 Jófej:D ***** válasza:
A jelek arra utalnak, hogy megcsal egy káposztával.
2014. dec. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem igaz" jófej:D" jel csal meg csak "jófej:D" próbálja el terelni magárol a gyanut!
2014. dec. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A krumplival csal meg a hatadmogott... nem veletlen puha mostanaban
2014. dec. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de én válást javaslok.
2014. dec. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!