Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Jött már rátok gyilkos ösztön...

Jött már rátok gyilkos ösztön az iskolában, óra közben?

Figyelt kérdés
Nekem mostanában elég sűrűn...xD
2010. febr. 2. 15:28
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Nekem tegnap angolórán, de nem a tanár miatt, hanem néztünk valami béna filmet, amiben beszélő állatok voltak, ami már alapból nem jön be, de amikor megláttam benne azt az undorító disznót, amint elkezdett szónokolni,és úgy kezdte, hogy elvtársak, na akkor legszívesebben lekaszaboltam volna az összes állatot ( főleg a disznót) egy szamurájkarddal. Méghogy az állatok pampognak, hogy az emberek gonoszak, mert dolgoztatják őket, és megeszik őket. Hát nem azért tenyésztik őket?

Amúgy én igazából nagyon szeretem az állatokat, van is egy cicám és nagyon cuki:), de akkor abban a pillanatban teljesen ki voltam akadva.

2010. jún. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Igen, főleg ha meglátom a kémiatanárt. Kiráz tőle a hideg, olyan idegesítően beszél és folyton odajön a szünetben és minden szarért szól. Például azért, mert nekidőlök a falnak.
2010. jún. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Igen,magyar órán :D
2010. jún. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Jaja soxor!Amikor meglátom a körülbelül 60 éves, göndör szőrös lábú, bajszos, nagyon kövér és nagyon gyökér fizikatanáromat! ja bocs mindez a 10. hatványon. és nagyon utál...
2010. jún. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
"há" ma mikor 2-matekot kelett kibirnom :D
2010. jún. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
ma 19:13 véletlenül nem ugyanabba a suliba járunk?xD nekem is ilyen a fizikatanárom...xD
2010. jún. 2. 22:36
 27/27 anonim ***** válasza:
ja, öngyilkos ösztön TZ-k előtt :D
2010. jún. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!