Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Valaki tud olcsón 2 kisbirkát?...

Valaki tud olcsón 2 kisbirkát? Fűvágás céljából érdekelne

Figyelt kérdés

2014. dec. 19. 14:13
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


megfelelnek? :D

2014. dec. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Meg. Ára?
2014. dec. 19. 14:20
 3/10 anonim ***** válasza:
30-30 sajtos pogácsa. de pszt! csak titokban! ma 24:00-kor a Tepertő utcában
2014. dec. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
(bocs, másik feli xd)
2014. dec. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
29 sajtos pogácsa/ birka és megegyeztünk
2014. dec. 19. 15:10
 6/10 anonim ***** válasza:
neeeem! 30! a mami poginak húnap lesz a 60. szülinapja és 2x30=60
2014. dec. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Betanítod a birkákat a fűnyírótraktort vezetni? Na azt megnézem.
2014. dec. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Elege van a fűnyírás okozta kellemetlenségekből? Itt az új innováció: a gluténmentes kiskecske!

A lerágott füvet tejjé konvertálja, és mint tudjuk, a fű nem drog, én pedig nagyon szeretem a tejet, meg a kakaót is, szóval rendelje meg most! Most csak 999 talicska bontott tégláért az öné lehet!


Jólvan, megyek aludni...

2014. dec. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kedves Rántott Pogácsa!

Pontban 24 óra 00-ra értem a Tepertő utcában, és felettébb gyanús volt már az is, hogy te csak 3 perc múlva érkeztél!

Gondoltam, nem önhibádból történt ez az incidens, legalábbis próbáltam ezzel nyugtatni magam. Szóval te 00:03-kor gurultál be az utcába a piros traktoroddal, aminek egy hatalmas kartondoboz volt a tetején. Kiszálltál, majd én átnyújtottam neked a külön Tesco-s szatyrokba csomagolt 30-30 sajtos pogácsát. A zsebedbe nyomtad, és leemelted egy kézzel a dobozt, és átnyújtottad, majd segítettél belegyömöszölni a Trabantomba. Haza is hajtottam nagy boldogan, kiraktam az udvarra a csomagot, majd lefeküdtem aludni. Hajnali 4-kor arra keltem, hogy valaki vagy valami teljes erejéből kiabálja: "A kúva anyád te juh, az az én fúvem", rohantam is ki, hogy mi a fene?! A kartondoboz alja ki volt szakadva, én pedig egy gyors mozdulattal felrántottam, majd megláttam : TE KIS JUHOKAT ADTÁL NEKEM!!! Pedig birkát ígértél !!!! Fekete Pákót nem tudom, hogy sikerült elrejtened oda, de Ő is megmondta, hogy JUHOK!!!! A juhokat ma délben fel is adom a postán, visszaküldöm, és ha egy héten belül nem kapom vissza a 60 sajtos pogácsámat, akkor feljelentek! Pákót nem küldöm vissza. Ő marad itt.

2014. dec. 20. 08:34
 10/10 Jófej:D ***** válasza:
A történet a tanulsága: Nem szabad idegen emberekkel üzletelni ha nem adnak garanciát.
2014. dec. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!