Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Segítség, a házunkban kisért...

Segítség, a házunkban kisért a karácsony szelleme?

Figyelt kérdés

2014. dec. 20. 14:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ajándékozd el!
2014. dec. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Keress valakit, aki szívesen átvállalja, vagy kérj segítséget a rézfaszú bagolytól.
2014. dec. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Jófej:D ***** válasza:
100%

🚌

A karácsonynak van szelleme :O

Nekem is van :D odaküldöm az enyémet is mert gonosz vagyok.

2014. dec. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem akar belemenni a dobozba igy meg nem tudom elajándékozni.Valami más ötlet?
2014. dec. 20. 17:14
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Csapkodd meg egy karácsonyfával.
2014. dec. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

karácsonyi szellem? azok nem hárman vannak? tudtommal van a jelen karácsonyok, a múlt karácsonyok meg a karácsonyi reklámok szelleme

vagy valami hasonló

de amúgy mindegy hívd a szellemírtókat vagy egy ördögűzőt vagy egy papot vagy vegyél almaecetet azok elintézik őket, bár lehet hogy az utolsót a szúnyogok ellen ajánlják

2014. dec. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél egy dobozba mézeskalácsot, azzal oda lehet csalni. Ha ott van, szórsz rá lisztet és nem lesz láthatatlan. Majd leütöd egy lábassal vagy bézbózütővel, rátekersz egy karácsonyi égősort, behajtogatod a dobozba és elajándékozhatod. :D
2014. dec. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat sikerült elkapnom,de sajnos őt kaptam meg karácsonyra így most tovább kisért és most tapasztaltabb lett,még valami ötlet,hogyan kapjam el? :) Boldog karácsonyt :)
2014. dec. 24. 17:29
 9/12 anonim ***** válasza:

Milyen hülyeség, hogy őt kaptad meg. Adj neki kekszet, de olyat, amibe altató van, és mikor kiütötte magát, akkor szépen becsomagolod és el is ajándékozhatod.

Boldog karácsonyt!

2014. dec. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Ekkora hülyesėget..... mėg ilyen...

Karácsony szelleme xd na ezen a kėrdėsen jót röhögtem feldobtad a napomat.. kösz xd am kelj fel mert sztem alszol ės àlmodsz

2014. dec. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!