Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ez ugye jó tett helyében jót...

Ez ugye jó tett helyében jót várj?

Figyelt kérdés

Tegnap jöttem haza, és amikor a körforgalomhoz értem, láttam egy zebrát elütve az aszfalton. megsimogattam szegénykét. Viszont jött pár szemétláda az úton és dudáltak (nem tom, mér).

adtam egy puszit az elhunyt zebrának és átsétáltam az úton. és erre a pár dudáló szemétláda áthajtott szegénykén. annyira megérintett a dolog, rögtön elsírtam magam. azokra a szemetekre pedig kavicsokat dobáltam, hogy érezzék bűneiket. erre a sitten kötöttem ki, de nem tudom mér...

de ugye a jézuska hozni fog nekem cukrot, mert megsimogattam szegény elhunyt barátunkat?

remélem...



2014. dec. 21. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez beteg :D
2014. dec. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ, de most kapok cukrot a jézuskától vagy nem!!!
2014. dec. 21. 13:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen fehérbe öltözött kollegák, tőlük majd kapni fogsz cukorkát, meg szép új zakót is, amit hátul kell gombolni, és még egy ingyen fuvart is fognak biztosítani neked, ahol mindenki nagyon kedves lesz és megértő társak közé fognak engedni.
2014. dec. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ó, akkor kapok má cukrot, vagycsak azt a nyomorék fuvart?
2014. dec. 21. 18:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Adni fognak cukorkát, amitől szépen lenyugszol majd :)
2014. dec. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Úgy legyen ám, különben


🗿

2014. dec. 21. 20:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugye,te csak azt szeretted volna tudni,miért mondják azt,hogy mindegyik zebra más?
2014. dec. 24. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem, de ma emlékezem meg a zebrára, akit oly keserves kínok között öltek meg azok a szemétlda parasztok... :'(
2014. dec. 24. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!