Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Volt már olyan veletek, hogy...

Volt már olyan veletek, hogy egy átmulatott, elferdült este után másik településen ébredtetek fel és azt se tudtátok hogy kerültetek oda?

Figyelt kérdés
2010. febr. 4. 03:18
 1/5 capslock válasza:
Sajnos még nem.... :D
2010. febr. 4. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

jajistenem

XDXDXdxdxdxdxdx

2010. febr. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kankalin ***** válasza:
Cimborámék egy vidéki buliból hazajövet beraktak egy útszélén alvó, enyhén pálinkaszagú biciklis bácsit a kocsiba, de úgy komplett a járgányával és kirakták az Erzsébet hid lábánál... láttam volna a bácsika arcát mikor magához tér... :)
2010. febr. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3.válaszoló!ez Orosházán történt? mert ezen a héten mesélte el a kémiatanárunk ez a történetet...:D
2010. febr. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Érettségizős koromban a záróbanketten....


A berúgásom és a felébredésem közötti km.: 57, és 16 órával később.A haverok mondták, hogy -állítólag- gyalog indultam haza. Azóta antialkoholista vagyok (18 éve no drink )

2010. febr. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!